Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat mai e litrul de motorina la Lukoil?

    Comment


    • Pai si cum ar trebui sa fie bujia, neagra si umeda? Faptul ca bujia e rosie arata faptul ca arderea s-a facut cum trebuie.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Bujia trebuie sa aibe o culoare caramizie, da, dar asta e alt subiect!Problema aditivilor de la Rompetrol se stie de vre-o 2 ani, ma mir ca pe forumul asta nu e asa cunoscuta!Intradevar sunt interzisi in anumite tari datorita problemelor aparute la motoare dupa o folosinta indelungata!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Originally posted by sebi4fc View Post
          3.19 l in Cluj benzina si in scadere))
          La ce benzinarie costa atat?
          Darkside ai de gand sa ne recomanzi alte forumuri pe care sunt cunoscute problemele astea de aditivi?

          Comment


          • Nu recomand nimic dar nu suntem singurii "automobilisti"...Mai sunt si alte marci iar daca dai search pe google o sa gasesti informatii destule despre aditivii Efix.Ma refer in general
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Eu nu inteleg de ce is diferente intre benzinarii la Petrom...In Oravita e 3,39...
              niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

              Comment


              • Diferente sunt ca multi sunt parteneri Petrom....Adica particulari.

                Comment


                • Si in Bucuresti sunt diferente de pret la statiile Petrom.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • In Bucuresti se practica pretul cu diferenta de 5% (care e legala) adica 3.23 lei . In Pitesti am vazut ca benzina se vinde cu 3.19 exact cum spunea si ultimul rand de ieftiniri ale benzinelor .
                    Offtopic: GPL nu mai alimentez poate ii mai scade pretul si la ala !
                    1.6 MPi Icy White

                    Comment


                    • Si eu am trecut in seara asta pe langa petrom si am zis hai sa alimentez da am vazut ca nu era pretu anuntat la tv de 3.19 ron/l ca era 3.27ron/l si nu am alimentat ca mai aveam benzina in rezervor cam 15 l .

                      Comment


                      • Azi la MOL benzina de 95 3.45 Ron.
                        Ungurii astia is naspa rau frate.

                        Comment


                        • Da cand au fost ungurii buni?

                          Comment


                          • Alimentat azi Petrom Top99 -3,60 lei/litrul!!! Mai ieftina decat era aia de 95 acum o luna!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • Si eu m`am uimit zilele trecute cand am bagat de la petrom 3.29.
                              Aia de la MOL sunt printre cei mai mari banditi..

                              Comment


                              • @andreea13- Stai linistita, nici Patriciu nu se simte bine! La un partener Rompetrol din Calarasi Efix95 este 3,90 lei/litrul de doua saptamani! Iar la ccelalalt tot e scumpa. Cum sa mai cumperi din aia cand cea de 99 de la Petrom e mai ieftina si mai buna?
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google