Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca am fii in germania nu sar intampla asa ceva!!
    acolo daca la o pompa de benzina aflata la 10 km distanta este mai ieftina benzina cu 1 cent...Neamtu se duce si ea de acolo.Daca si noi am face la fel sa vezi cum ar scadea ei preturile fortat.(sau daca am alimenta toti de la acelas furnizor de benzinde sa zicem 'prostrom' ) imaginati-va cum de exemlu daca ar vedea 'cmv' ca toti alimenteaza de la xulescu ar da el pretu mai jos automat sa iei de la el.
    dar cand toti din comoditate alimentam dupa bunu plac nestiind nici macar unde este mai ieftina benzina.......

    Comment


    • Corect.Absolut de acord. M..E MOL!!!

      Comment


      • Eu as zice sa alimentam toti mereu de la cea mai ieftina benzinarie din oras si ...Incet incet s-ar rezolva si cu pretul cat ce cat

        Comment


        • In Bucuresti la PETROM in sect 5 este 3.18 RON / litru Premium 95 fara plumb . Eu numai de acolo voi alimenta.
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • Mergem toti si din provincie sa alimentam de acolo. )
            Nu glumeam,dar sa sti te-as sfatui totusi PetromV.

            Comment


            • Lukoil Cluj 3,12 litru

              Comment


              • La ce statii se gaseste benzina cu cifra octanica de 100? Si cat costa?
                sigpic

                Comment


                • Eu nu stiu daca pe ce srie 100 e chiar de o suta... La del cum si pe cea de 95 cu care alimentez nu stiu daca e de 95.
                  alimenteaza cu ce iti este recomandat de producator(ce scrie la buson le usita)
                  Nu stiu unde gasesti de 100.

                  Comment


                  • La OMV iti zic eu.

                    Comment


                    • 3.69 sprint diesel omv
                      3.71 efix disesl rrompetrol
                      sigpic

                      Comment


                      • Scump...Foarte scump
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Petrom braila, statia gradina mare, premium 95, 3,12ron;))
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by boris View Post
                            3.69 sprint diesel omv
                            3.71 efix diesel rrompetrol
                            Sa mai ieftinit motorina la rompetrol....Era 3.80 ultima oara...La ce statie iei tu cu 3.71?

                            Comment


                            • Am facut si eu plinu azi de la Petrom zona Sibiu benzina de 95 fara pb 3.12 /l la tv zicea ca la Petrom benzina de 95 fara pb e 3.04 /l sper sa mai scada pana la sfarsitul anului datorita crizei financiare sa imi fac doar iluzi?

                              Comment


                              • Petrom-euro diesel 4 = 3.61 (ah,,,ce imi placeau vremurile acelea cand motorina era la ceva distanta buuuuna de benzina)
                                Ce inseamna mercantilismul unora...
                                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google