Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cel mai des am vazut cu 3.14 si 3.12 Premium 95 la petrom si lukoil. Cu cat mai ieftin cu atat mai bine
    Don't touch! Never ever steal
    Unless you're in for the kill

    Comment


    • Acuma se simte bine diferenta intre benzina si motorina si cand ma gandesc ca am vrut sa o iau pe motorina masina bina ca nu am facuto.

      Comment


      • Eu zic ca preturile astea frumoase nu o sa tina mult...O sa vedeti dupa alegeri cum o sa creasca din nou, e o chestiune politica.
        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

        Comment


        • Mult nu vor tine. Nu stiu cat au legatura cu alegerile, deoarece barilul nu tine cont ca e psd-u sau pnl-u la putere, aici se joaca baietii cei mari, nu mucosii de la noi.
          Don't touch! Never ever steal
          Unless you're in for the kill

          Comment


          • Stiu ca joaca baietii mari, dar mai joaca sii aia mici, vezi relatia de prietenie, probabil si de afaceri, Tariceanu-Patriciu? Pot sa bage motiv ca a crescut euro si dolarul si urca iar...
            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

            Comment


            • Evident ca se joaca si aia mici , dar totusi nu pot nici ei urca asa in voia vantului ca bate prea tare la ochi.
              Don't touch! Never ever steal
              Unless you're in for the kill

              Comment


              • Indiferent de pret dac vrei sa iesi la plimbare trebuie sa cumperi!
                fara nu se poate!
                Asta e

                Comment


                • Poate n-o sa mai creasca mult
                  CT-97-VIPsigpic

                  Comment


                  • Oficial :
                    Petrom a ieftinit benzina cu 9 bani pe litru si motorina cu 6 bani pe litru, incepand de luni, ora 12.00, potrivit datelor companiei petroliere citate de NewsIn. De asemenea, pretul litrului de GPL a scazut de la 2,45 lei la 1,99 lei.

                    Astfel, sortimentul Premium fara plumb 95 costa 3,04 lei, iar petul litrului de benzina Top Premium fara plumb 99+ este de luni 3,37 lei, in timp ce sortimentele de benzina OMV Carrera 95 si OMV Carrera 100 se vand cu 3,14 si respectiv 3,77 lei pe litru.

                    Motorina Top Euro Diesel 4 se vinde cu 3,55 lei pe litru, iar motorina OMV Sprint Diesel cu 3,60 lei pe litru, sortimentul de motorina Euro Diesel 4 cu 3,47 lei pe litru si litrul de motorina OMV Premium Diesel cu 3,88 lei.


                    ASTA INSEAMNA CA SE IEFTINESC MAI MULT CARBURANTII Yipii ce bine ... Si GPL tre` sa scada mai tareee ...
                    1.6 MPi Icy White

                    Comment


                    • Azi a anuntat la TV ca barlul de petrol a scazut cel mai tare din ultimi 3 ani si benzina va ajunge sub 3 lei litru din cauza crizei financiare sper sa ajunga 2 ,5lei litru da nu cred ca de fiecare data cand intru in pompa fac doar plinu daca scade atat de tare pretu!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • MIERCURI PETROM va ieftini benzina 95 pana la pretul de 2.95 . OFICIAL
                        Este intradevar apa rece in ochi , dar stiti cum e ... Se bucura cainele cand ii dai frimituri
                        Cand barilul era 140$(incepuse sa scada) - benzina 95 era 3.4 Ron / litru , iar acum barilul a fost cotat la 48$, ceva - benzina va ajunge 2.95 Oricum ma bucur ca scade . LA CAT MAI putin
                        1.6 MPi Icy White

                        Comment


                        • Sunt tare curios daca e asa cum zici.Maine sau poimaine ma duc sa vad daca este asa.

                          Comment


                          • Pai acum este 3,09. Nu e ceva de necrezut 2,95. Dar totusi, e bine ca se ieftineste. Eram in benzinarie si asteptam randul sa platesc si vorbea vanzatoarea cu un client si discutau despre benzina si eu le spun "trebuia sa ieftineasca mai mult" si replica vanzatoarei "eeeh, daca toate s-ar ieftini asa" cum puiii mei??? Mi-a facut 1001 de draci in seara aia.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ziceai ca da` zdreanta din banii ei ) Nu i-ai zis ... Hooo femeie ca nu cumperi da` banii mei
                              1.6 MPi Icy White

                              Comment


                              • E bine ce se intampla de-ar tine cat mai mult.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google