Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bogdan_1984 View Post
    se mai ieftineste pana la anul?
    suntem in 27, cu cat crezi ca s ar mai putea ieftinii ?!

    sau pana pe 1 vrei sa fie 2 lei ?

    Comment


    • daca se ieftinea cu cat voiam era bine. se pare ca masina ta merge pe O2, este hibrida, de aceea nu te intereseaza pretul carburantilor
      sigpic

      Comment


      • mda, nu prea ma intereseaza sincer..

        si masina mea consuma cu maxim 1 L mai mult decat a ta.

        Comment


        • si daca o sa bage numai benzina/motorina euro 5,e buna pentru motoare cu euro 4?
          God is my copilot

          Comment


          • Gandeste-te ca cei care au motoare diesel de 65 CP sunt EURO 3 si baga doar EURO 4, deci nu cred ca va fi o problema.
            Motorina Euro 4 la Petrom Pacurari Iasi - 3.18

            Comment


            • La stiri a anuntat ca rompetrol ieftineste carburanti petron ce mai asteapta nu are de gand sa ieftineasca si el.

              Comment


              • Pai rompetrolul din cate stiu eu, ei tot timpul are benzina si motorina mai scumpa ca la petrom,deci ei nu prea se obosesc sa o ieftineasca cand ceilalti scad din pret!
                Eu am vazut asta la noi aicea, cand era la petrom mai ieftina la rompetrol era tot aceelasi pret,iar dupa ceva timp atunci au scazut si ei :-j
                sigpic

                Comment


                • Exact asa este,eu de aia nu mai alimentez de la ei.Si Mol face tot la fel.

                  Comment


                  • Am alimentat de la Petrom din Targu Neamt 2,77 de 95

                    Comment


                    • Ieri 28/12/2008 Top Premium 99+ , statie Petrom sos. Alba Iulia SIBIU pret 3.12 ron/Litru
                      sigpic

                      Comment


                      • Si daca o sa se scumpeasca nu poate urca foarte mult fiindca nu o sa le-o mai cumpere nimeni cu criza asta...... in Spania si restul tarilor cu apa calda a ajuns benzina si motorina cea mai ieftina din ultimi 10 ani, este mai ieftina ca la noi si au rezerve f mari, acolo e criza in toata regula la noi inca nu a ajuns o sa vedem la anu ce greu ne-a fi... de aia zic ca si daca o sa scumpeasca mai mult de 3 lei nu o sa sara .

                        Comment


                        • Facut azi plinul Petrom,CO 95 ,Bariera Brailei Buzau,pret 2,74 lei.
                          KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                          Comment


                          • lukoil la intrare in targoviste ,pret 2.82 benzina de 95
                            b 89 plk

                            Comment


                            • Benzina Rompetrol Efix 95 2,88 ron la Focsani.
                              Zambeste, maine poate fi mai rau!

                              Comment


                              • la petrom gasiti intodeauna cea mai ieftina benzina si motorina...asa ca numai are rost sa postati 15 mii de pagini toate preturile de la benzinarii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google