Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iar scumpesc? cat au anuntat ca se face benzina?
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • Salut.Eu am alimentat de la petromV ieri cu 3.60 lei./benzina de 95.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • Eu deja am umflat rotile la bicicleta...trebuie sa-i mai reglez schimbatorul de viteze si gata...poate sa faca benzina si 10 lei / litru ))..mai nasol e ca se scumpesc si alte produse, transport, etc
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Eu cand am zis ca sunt HOTI toata lumea "a sarit" la gatul meu Dar avand in vedere ca si in Ucraina , Rusia nu mai zic , Bulgaria , Iugoslavia , e mult mai ieftina benzina decat la noi . Cu un procent destul de mare (si pare deranjant gen 3.5 LEI la noi , la ei cu 1.2 , 1.3 mai putin / litru x 40 - 45 litrii nu mai zic .
          Sau SUA care inca nu foloseste TITEI de pe teritoriul propriu au 46c/galon . Galon = ~ 4 litrii . 46centi = 1.6 lei )))) hehehe ... mai ziceti ceva acum
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • Sa vedeti voi in campanie electorala ce o sa fie numai promisiuni la noi se poate sa fie cel mai scump trai dar si cel mai mic venit sa fim si noi deosebiti caca stateam pe granita nu mai cumparam produse romanesti mergeam la vecini ca la noi nu se mai poate hotilor,banditilor,excrocilor ,parsivilor,nenorocitilor,mincinosilor,teroristilo r,hulihanilor,nesimtitilor,ptefacutilor ca numai mintiti poporu si el crede ca este prost dc nu iasa lumea in strada ca am strans cureaua de mu mai avem unde?

            Comment


            • Dar nu stie nimeni cu cat se va scumpi benzina?

              Comment


              • Salut.Vom vedea cu cit ne fura!!!!!!!!!
                Oricum pretul platit pe litru de benzina e EXAGERAT DE MARE.Iar ca si CALITATE......Nu mai are rost sa vorbesc.
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • Iar se scumpeste .... DOAR BENZINA cu 5 bani pe litru ceea ce inseamna ca la pompe se va scumpi cu cel putin 8-10 bani . Deci depaseste 3.5 / litru
                  1.6 MPi Icy White

                  Comment


                  • 3.5l............pai eu am bagat zilele trecute le petromV cu 3.6 lei /l benzina de 95.
                    Cred ca nu esti corect informat.
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • Nu stiu daca ai observat, dar la Petrom (nu PetromV) toate tipurile de carburant sunt mai ieftine cu cel putin 0.1 lei.

                      Comment


                      • Am pus si eu azi Petrom 95 - 3.56/l de la 3.51/l.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu am pus ieri Top99+ cu 3,92 ron de la Petrom, nu mai stiu exact cat era inainte , dar tot de 50 -100 ron bag
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by vali007 View Post
                            Nu stiu daca ai observat, dar la Petrom (nu PetromV) toate tipurile de carburant sunt mai ieftine cu cel putin 0.1 lei.
                            Salut.Acum am vazut.Scuze.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • :P Se accepta
                              1.6 MPi Icy White

                              Comment


                              • Eu nu inteleg dc ne tot plangem de pretul benzinei daca nu ne organizam sa facem ceva ca cu petitia nu se face nimica!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google