Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by JmEk View Post
    [sinp] ia sa trecem la fapte si sa nu mai alimentam vreo 2 zile nici 1.....si sa bata oleaca vantul prin peco........
    asa ar fi, daca ar fi concurenta. A mai fost un protest din asta, in nu stiu ce zi sa nu alimenteze nimeni. A aparut unu' de la Lukoil parca la TV si a spus, sfidator, ca nu il intereseaza, foarte bine, a dat deja liber la angajati pe ziua aia. Nu-i nimic, o sa venim noi in ziua urmatoare sa alimentam, sau peste o saptamina. Si avea dreptate!!!! Ce facem? Mergem pe jos? De unde sa luam benzina? Tot noi ne chinuim, pe ei in doare in c... Si oricum grosul vanzarii de combustibili nu la masinile personale cred ca e.... Singura solutie ar fi sa avem alternativa, ori noi nu putem lua decat ori de la Petrom, ori de la Rompetrol, si ambele au aceleasi accize imense bagate de guvern. Care taxe si accize am impresia ca se spunea ca includ si taxe pentru drumuri nationale, ca sa auzim acum ca se concesioneaza constructia de autostrada si drept urmare vom plati si taxe de autostrada. Drumurile le platim de 7 ori si nu le avem niciodata, benzina o platim la pret maxim si o avem pe cea mai proasta. Deh, pestele de la boc se impute...

    Comment


    • HOTII
      azi-OMV-3.74 RON
      stalear benzina'git de azi trec la bicicleta si voi folosi masina cit mai putin
      dai in colo acuma ce explicatie mai au ,
      sau a marit apanova pretul la apa??
      baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

      Comment


      • Astia sunt capabili de orice nu are rost sa ne miram daca nu iasa lumea in strada inseamna ca ne merge bine!

        Comment


        • de cand am masina in service, nu am mai alimentat nici o masina. cred ca atunci cand am sa bag benzina in a mea, am sa fac infarct...ultima data cand am alimentat era 3,47 sau 3,48
          sigpic

          Comment


          • La ce pret a ajuns este posibil!

            Comment


            • Motorina cat mai e,ca nu am mai alimentat de cateva saptamani?

              Comment


              • Preturi de referinta (mai pune aprox 2-3% ca sa-ti dea pretul la pompa):
                OMV Sprint Diesel 3,50
                Euro Diesel 5 3,32
                sigpic

                Comment


                • 3,65 lei cea mai ieftina benzina la petrom!!!!!
                  oare cand se vor opri????
                  P.S: accizele nu au mai crescut de la inceputul anului!!!

                  Last edited by spata2008; 22 May 2009, 15:48.

                  Comment


                  • ieri la omv benzina de 95 3.72 ron/ l . oare nu au de gand sa se opreasca ? o sa ajung sa bag cu pipeta benzina.

                    Comment


                    • Am facut plinul de la omv acum 2-3 zile
                      inainte de scumpire...m-am scos 2-3 sapt pana alimentez iar
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Azi, PetromV '95 - 3,72 ron/l

                        Comment


                        • Deci se pare ca nu pe toti ii afecteaza pretul ridicat al carburantilor.

                          Comment


                          • Depinde de buzunarul fiecaruia pe uni da pe uni nu !

                            Comment


                            • alimentat azi rompetrol cu 3.70 per litru,mama ei de viataaaaaaaaa...
                              sigpic #

                              Comment


                              • Alimentat ieri Mol,3.72 EVO 95.Hotii!,Hotii!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google