Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e tarziu .... scumpirea a inceput la ora 16.00 (astazi 01.06.2009).
    aplica o noua strategie: anunta cu doua ore inainte, nu mai anunta cu o zi, asa cum faceau pana acum.

    Comment


    • O sa ajunga sa nu mai anunte si gata....ajungi la pompa si vezi alt pret....
      Intalniri Logan Club Constanta:
      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
      Ptr detalii : 0723.955.045

      Comment


      • Ce viata buna este in romania ,abea asteptam scumpirea asta si ma intrebam zilele trecute cand vor scumpi iarasi carburanti si iata dorinta mi-sa indeplimit si sa mai mergeti la vot ca eu nu o sa ma duc ,in puscarie tu toti de la ANRE

        Comment


        • Unde se va ajunge oameni buni?Ar fi cateva masuri de protest pe care le-am putea lua,dar la noi nu se vrea nimic.Eu as avea mai multe propuneri,dar numai cateva persoane nu au cum sa mai schimbe ceva in tara asta.Va rog sa ma credeti ca indicatorul de carburanti la mine este la o liniuta si nu am de gand sa alimentez prea curand.

          Comment


          • Am trecut acum pe langa petrom trebe sa alimentez dar nu m-am indurat la asa pret 3,74 benzina de 95 fara pb, o sa alimentez numai cand o sa fie strict nevoie dar de o vreme tot mai des se aprinde becul rosu dc oare ,ca traim in ro ca imi este sila sa scriu tot cuvantul daca nu o sa iesim in strada pana in toamna pretul va sari sigur de 4 lei !

            Comment


            • Imi este frica sa nu sara mai devreme .... chiar acum cand vara se circula mult....
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • Sa ajunga si 20 ron litrul ca asa ne trebe oricum acuma este mai sanatos sa mergi cu bicicleta ca a venit vara!

                Comment


                • Oricum sunt multi si pe forumul asta pentru care pretul carburantilor nu are prea mare importanta,ci numarul de litri ce intra in rezervor,asa ca ce sa mai vorbim de restul lumii,de smenarii cu BMW-uri sau mai stiu eu ce masini pentru care benzina e ca apa de ploaie,iar pretul nu il cunosc deoarece il cheama pe baiatul de la statie sa ii faca plinul si l-a sfarsit sa ii traga de pe card cateva milioane pentru plata..o nimica toata pentru unii....

                  Comment


                  • Pentru uni asa este dar pentru noi nu ,crezi ca cei care stau bine cu bani si au masini tare intra pe net sa discute pe forum nici vorba au alt ceva de facut!

                    Comment


                    • Azi am bagat motorina de la Mol la pretul de 3.60 lei,iar sortimentul celalalt mai scump cred ca Evo îi zice,e 3.89 lei.

                      Comment


                      • 3.60 a ajuns motorina? eu nu am mai alimentat de mult din peco.

                        Comment


                        • mda, nu imi place la mol ca tocmai la benzina aia de fite nu scrie o cifra octanica, sa poti sa le dai cu ea in cap. Asta imi zdruncina un pic increderea. Nu ca as avea mai multa incredere in aia la care scrie 101 - asta e un fel de 101%.
                          In rest, am mai bagat de la mol si mi s-a parut ok
                          Apropo, nu bag decat 95, din principiu. Dar sa scrie pe ea 95 clar (chiar daca nu are...)

                          Comment


                          • omv 3.60 sprint diesel huh sa moara hotii si patronii de benzinari
                            sigpic

                            Comment


                            • Ura sa creasca pretu asa ne trebe

                              Comment


                              • Originally posted by boris View Post
                                omv 3.60 sprint diesel huh sa moara hotii si patronii de benzinari

                                Ai dreptate, alimentat rompetrol benzina fx 95 pret 3.75 lei
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google