Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ar fi culmea sa o scumpeasca acuma dar zic ei sa o scumpeasca ca asa nu mai cumparam alimente si tinem post ca nu ne mai raman bani sunt capabili de asa ceva ca traim in romania!

    Comment


    • Eu unul sunt convins ca de Paste va urca pretul carburantilor.

      Comment


      • 3.48 Petrom 95.
        Se vor scumpi toate si mai mult, ca doar luam bani cu imprumut-FMI.
        Cum nu producem mai nimic, singura modalitate de a inapoia suma luata, este prin cresterea taxelor.
        Poate o taxa pe aer expirat?

        Comment


        • Nu se mai poate asa ceva saptamana trecuta am alimentat benzina de 95 de la petrom cu 3,51 si astazi la 1 saptamana de atuncea ai scumpit-o iara 3,54 nu se mai poate hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hotilor!

          Comment


          • Ieri, MOL '95 - 3,58 ron/l

            Comment


            • Salut.Alimentat ieri petromV mioveni benzina 95-3.6lei.
              Mult prea mult.
              Am vorbit cu cineva din detroit SUA si l-am intrebat la ei cum e pretul la benzina si mi-a raspuns aproape ironic"noi nu avem asa de multi bani ca voi europeni la noi e galonul(aproximativ 4 litri)1$ si un pic".
              Deci concluzia o trageti voi!!!!!!!!!!!!1
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • Si eu am vb cu cineva care are copilul plecat in america si a zis ca acuma cu criza financiara statiile peco fac reduceri sa vanda mai mult la noi este criza facuta de cei de sus care conduc si pretul creste nu inteleg acest sistem bolnav dar acuma il inteleg ca traiesc in romania!

                Comment


                • Doar in Romania nu e criza!Poate doar in cazul in care ceri o marire de salariu sau alte drepturi se spune sec"NU AVEM -E CRIZA!"Oare daca ar fi criza nu ar trebui sa mai scada preturile?
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • Ar trebui sa scada preturile dar la noi toate sunt pe dos ca la noi la nimeni nici nu stiu cum mai rezistam in asemenea hal!

                    Comment


                    • Avand in vedere ca pretul gazului natural scade de la 1 mai cu 3% normal ar trebui si pretul combustibilului sa scada ca cele 2 resurse naturale au legatura mare intre ele!

                      Comment


                      • eu alimentez din februarie anu asta din ucraina direct de la pompa cu 2.3 ron benzina de 95
                        merg acolo cam de 2-3 ori pe saptamana si fac si plinu
                        Last edited by hriberiu; 21 April 2009, 17:47. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic42.453.149

                        Comment


                        • Asta e la voi se poate alimenta din afara.La noi nu merge sa facem treaba asta.Ar fi fost un lucru mare sa nu mai alimentam din tara si sa fi mers la altii sa alimentam.
                          Salarii de romani preturi mai mari ca-n occident.
                          Vai mama noastra.
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • cu ocazia crizei am ramas si eu,ca multi altii,fara loc de munca
                            ca sa nu ma angajez pe 8-9 mil pe luna am preferat sa aduc marfa de prin ucraina si sa o vand la iasi
                            treaba vad ca merge,mai ales ca benzina e ieftina la ei si sunt multe produse mai convenabile la pret ca la noi
                            cumpar de la ei si cele necesare in casa pt mine.de aici i-au doar paine si un fel de lapte care il bea fata mea
                            sigpic42.453.149

                            Comment


                            • Eu am fost in bazar in suceava ca am avut drum acolo ,gasesti aproape tot ce vrei adus din ucraina!

                              Comment


                              • Sa ia mama dracu pe astia care le permit hotilor sa mareasca pretul aiurea fara motiv parca mancam benzina pe paine nu se mai poate asa ceva avem viata mai scumpa ca in vestul europei, hotilor la puscarie ,la stiri a anuntat ca petrom scumpeste iarasi benzina hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google