Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alimentat lukoil 95 pret 3.78 in data de 23.12.09
    sigpic #

    Comment


    • Salut.
      Alimentat azi la petrom de la podul viilor pitesti
      benzina de 95 cu 3.81lei/l
      Numai bine.
      La Multi Ani!!!!!!!!!!!!!
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • BBBBBBBBBBBBBBBAAAAAAAAAAAAAAAA astia nu sunt normali au scumpit deja benzina ,a venit 1 ianuarie la ei in calendar aseara era la petrom cea de 95 3,82 ron si acuma 3,84 ron la mol ieri era 3,87 iar acuma 3,97 la puscarie cu banditi astia!

        Comment


        • Se pricepe cineva la contabilitate/prognoze? Macar aproximativ sa stim cat va costa un litru de benzina dupa 1 ianuarie 2010
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Am facut full acum 1 ora.... 3.84 Petrom 95.
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • deja sa scumpit la omv cu 5 bani spritz diesel
              si benzina parca cu 20 la suta din ianuarie se mareste
              Last edited by boris; 27 December 2009, 20:07.
              sigpic

              Comment


              • Sa ii vedem pe guvernanti astia de dreapta ce fac ca s-au laudat cu politica lor ,daca o sa ajunga benzina la 5 lei o sa trag prelata pe masina sa nu se prafuiasca !

                Comment


                • Accize mari, ca sa scoatem tara din criza.
                  Altfel cum? Mai trebuie sa platim si imprumutul de la FMI.
                  Eu astept cu drag asta

                  Comment


                  • 3.92 azi la Mol in Arad,benzina de 95.

                    Comment


                    • Compania Petrom a efectuat, duminică, o majorare cu 5 bani pe litru a preţului carburanţilor, ca urmare a evoluţiei cotaţiilor internaţionale la produsele petroliere, informează Mediafax.

                      În urma acestei majorări, benzina premium fără plumb 99+ a ajuns să coste 4,03 lei/litru, iar benzina premium fără plumb 3,66 lei/litru. La benzina OMV Carrera 100 şi benzina Carrera 95 noile preţuri sunt 4,43 lei/litru, respectiv 3,80 lei litru.

                      La motorină preţurile au urcat la 3,96 lei/litru în cazul OMV Premium Diesel/OMV Alpin Diesel, 3,68 lei/litru la OMV Sprint Diesel, 3,63 lei/litru la Top Euro Diesel 5/Top Nordic Diesel şi 3,47 lei/litru pentru Euro Diesel 5

                      Comment


                      • Preţurile diferă în funcţie de amplasarea geografica
                        Attached Files

                        Comment


                        • Originally posted by ady62 View Post
                          Preţurile diferă în funcţie de amplasarea geografica

                          Am observat ca preturile difera de la o statie Petrom la alta....

                          Comment


                          • Originally posted by idanny View Post
                            Compania Petrom a efectuat, duminică, o majorare cu 5 bani pe litru a preţului carburanţilor, ca urmare a evoluţiei cotaţiilor internaţionale la produsele petroliere, informează Mediafax.

                            În urma acestei majorări, benzina premium fără plumb 99+ a ajuns să coste 4,03 lei/litru, iar benzina premium fără plumb 3,66 lei/litru. ...........
                            De unde Top99+ asa ieftina ???... eu am alimentat tot cu 4,25 ron/litru iar in 25 dec am alimentat de 100 ron top99+ cu 4,2 ron/litru.
                            sigpic

                            Comment


                            • ...este stirea de pe antena3.ro de ieri seara...preturi oficiale

                              Comment


                              • O sa se ajunga sa ne dam in cap pe strada pentru o bucata de paine!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google