Volan Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volan Ph2

    Am un ph2 fabricat in 06.2009, deci inca nu are 2 ani.Problema mea e ca pe volan au aparut exfolieri, in special pe jumatatea din stanga, unde tin mai mult mana.Acum, mana mea nu e aspra e chiar finutza pentru un barbat.Volanul arata ca la o masina mult mai veche.
    Il pot schimba pe garantie?

  • #2
    Da,volanul se schimba pe garante,am avut si eu problema asta!
    sigpic

    Comment


    • #3
      mersi, o sa le cer la revizie lucrul asta...

      Comment


      • #4
        Intaresc afirmatia lui katalin_89.am schimbat pe garantie volanul si mansonul de la schimbator de viteza,avea mici taieturi, dar volanul era groaznic...

        Comment


        • #5
          Daca la prima revizie nu am avut nimic de comentat, masina fiind impecabila, acum o sa le auda cate ceva urechile : scaun pasager scartaie in curbe sau cand te foiesti pe el, volan julit, pocnituri cand ridic geamurile electrice si e cald afara samd...

          Comment


          • #6
            se pare ca la ph2 e frecventa aceasta problema, si la mine a fost nevoie de schimbare, s-a rezolvat pe garantie.

            Comment


            • #7
              volanu si schimbatoru intra in primul an de garantie, dupaia bafta ... citez ,,NU MAI FACE OBIECTUL GARANTIEI".
              sigpicMy ride

              Comment


              • #8
                cred ca e boala lor,ca si la colegul meu ii scartie geamul

                Comment


                • #9
                  prieteni , e logan acum ce pretentii aveti la o masina care se face intr-un minut ...
                  STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                  Comment


                  • #10
                    Aveti idee cat costa un volan imbracat in piele de ph2 ? (nou)

                    Comment


                    • #11
                      @ volanu si schimbatoru intra in primul an de garantie, dupaia bafta ... citez ,,NU MAI FACE OBIECTUL GARANTIEI".
                      Nu e adevarat! Cel putin loganului meu i s-au schimbat volanul si mansonul la schimbator la varsta de 2 ani si cateva luni!

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google