Huse auto logan faza2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Huse auto logan faza2

    AM O PROBLEMA SERIOASA. IMI CAUT HUSE SCAUN PT UN LOGAN FAZA 2 SI CUM SUNT CUSURGIU DEJA VAD NECLAR DE ATATA CAUTARE.. POATE CINEVA SA MA SFATUIASCA? CE FOLOSITI (DACA FOLOSITI...) ? AS VREA UNELE NU FOARTE SCUMPE, SA ARATE BINE SI SA NU FACA CUTE..DE PREFERAT DEDICATE LOGAN. MODEST....NU?! ASA AM GASIT UNELE FRUMOASE BELEA DAR CU PRETURI NESIMTITE. CELE CARE ERAU LA LICHIDARE ERAU 190 EURO SUNT NISTE BAIETI DIN MURES. DACA E CINEVA ASA DE NEBUN, VA DAU LINK-UL DECI VA ROG AJUTATI-MA SA GASESC O SOLUTIE!!

  • #2
    eu am site huse din acelasi material care sunt produse si tapiteriile de logan,sunt produse de aceeasi firma care face tapiteria pentru uzina "firma jonson" sau ceva de genu asta.Sunt speciale pentru logan,material este foarte calitativ,vin perfect pe scaune.Si pretul lor este de 130 ron ceea ce este un pret destul de bun daca nu foarte bun pentru calitatea care ti-o ofera.
    Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
    sigpic

    Comment


    • #3
      Baga si niste poze.

      Eu am folosit si am fost multumit de husele marca "Pufi".
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #4
        arunca o privire aici : http://www.loganclub.ro/forum/vand_h...da-t31704.html
        Nu-i bai...

        Comment


        • #5
          huseme mele sunt asemanatoare cu cele postate de FlorianYFL.
          Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by chelull View Post
            eu am site huse din acelasi material care sunt produse si tapiteriile de logan,sunt produse de aceeasi firma care face tapiteria pentru uzina "firma jonson" sau ceva de genu asta.Sunt speciale pentru logan,material este foarte calitativ,vin perfect pe scaune.Si pretul lor este de 130 ron ceea ce este un pret destul de bun daca nu foarte bun pentru calitatea care ti-o ofera.
            pretul lor este 130 ron???si e la fel materialul ca cele din poza de la florin???

            Comment


            • #7
              da,130 ron si materialul este negru la fel,cel din mijloc nu este lca cel din poza , ci este la fel cu cel de la tapitetia de preferance.oricum sunt foarte groase si foarte rezistente

              am sa pun niste poze putin mai tarziu
              Last edited by chelull; 10 June 2011, 12:20. Reason: Automerged Doublepost
              Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
              sigpic

              Comment


              • #8
                la 60 daca vrei le dau eu pe astea.
                Attached Files
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #9
                  Scaunele de PH2 nu sunt la fel ca cele de PH1 (exceptand tetiera virgila de la bancheta spate) ?
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google