Autonomie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu am citit regulamentul...Te-ai legat de mine, probabil ptr ca sunt femeie la volan...Sau probabil ca postul meu era ultimul?? Vreau sa cred ca a doua varianta totusi.....

    Comment


    • #32
      Cezar ... Nu conteaza faptul ca nu are prestige ... De ce te iei de ea cand si-a dat fata cu parerea, plus ca snu e genu care vaneaza posturi stai linistit ...

      ideea era ca aici se posteaza autonomia motorului 1.6 16v in nici un caz CE CONSUM AM SCOS EU SI PAM PAM CE CONSUM ARE VECINU LAPTARULUI ...
      sigpicMy ride

      Comment


      • #33
        Mi-am cerut scuze ca am fost poate prea dur...Dar simt ca unii dintre co-forumisti cauta galceava si de aceea am reactionat asa ( nu bluee).
        Acum on topic: deci pana la urma autonomie in conditii mixte?

        Comment


        • #34
          Originally posted by iancucezar View Post
          Aici nu e sectiunea pt prestige? De ce s-ar da cu presupusu ceilalti ce au alta motorizare (diesel)?
          Ca sa faceti cat mai multe posturi?
          Na ca nu mai e la sectiunea de Prestige, acum, ce mai comentezi?
          Daca initiatorul a postat gresit threadul asta inseamna ca trebuie sa te iei de useri ca sunt off-topic? Sa stii ca numai noi avem dreptul asta public, iar tu o poti face prin Report, oricand. In loc sa scrii ce ai scris mai devreme mai bine dadeai un Report, sa mute cineva threadul, dar na, unii sunt mai interesanti daca aduc injurii...
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #35
            Iancucezar, chiar daca cineva a mutat topicul inainte sa te "premiez", punctul ramane pt limajul folosit. Scuze de off-topic...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google