Folie Omologata+vopsire Elemente Negre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Folie Omologata+vopsire Elemente Negre

    Sunt nou pe acest forum si m-ar interesa si pe mine unde as putea aplica folie omologata(si la ce pret)si unde pot sa imi vopsesc elementele negre de pe masina(cam la ce pret),in Brasov?

  • #2
    Brasoveni,sariti si ajutati omul !
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #3
      Pai la un service dacia iti ia cam 100 roni pe bara ... si folia omologata .. citeste si tu threadurile in tema ca d-aia postam aici nu sa ne aflam in treaba
      sigpicMy ride

      Comment


      • #4
        100 ron p o singura bara?Si o face calumea sau da cu un strat de vopsea peste plasticul ala(am observat ca dupa un timp la unele loganuri a inceput sa sara vopseaua din acele locuri) Pai eu am postat aici pentru ca ma intereseaza din zona Brasovului(am si specificat),nu am vazut pe nimeni pe forum care sa aplice folie in Brasov,sau care sa dea detalii de la vreo firma de aici.
        Last edited by crististreulea; 8 April 2008, 12:21.

        Comment


        • #5
          DeLuXe are dreptate. ai intrat pe sectiunea de intalniri in Brasov ? I-ai intrebat pe baieti care pe unde si-a facut diverse lucruri ? Sunt sigur ca nu. daca ii intrebai ai fi aflat raspunsul. astept sa vorbesti cu ei si pe urma posteaza aici concluziile. pana atunci rog sa nu se mai posteze NIMIC aici.
          ok ?
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #6
            Originally posted by shiftyasd View Post
            100 ron p o singura bara?Si o face calumea sau da cu un strat de vopsea peste plasticul ala(am observat ca dupa un timp la unele loganuri a inceput sa sara vopseaua din acele locuri) ...
            Se foloseste grund pentru plastic Primer) si apoi se aplica vopseaua

            Comment


            • #7
              Originally posted by mihai.gigi View Post
              Se foloseste grund pentru plastic Primer) si apoi se aplica vopseaua

              sau o alta solutie de dat pe plastic inainte de vopsire se numeste PLASTOFIX..
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • #8
                Shiftyasd folie ase pune pe vulcan 39 sau pe matei corvin nu stiu ce nr. uite nr meusi sunama daca vrei sa-ti explic mai concret;0743048988
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • #9
                  si e de calitate folia?Adica se merita?
                  Last edited by crististreulea; 8 April 2008, 12:21.

                  Comment


                  • #10
                    multumesc pentru ajutor dar nu vreau sa ma complic asa, imi pun de unde mi-o si monteaza sa ii vad si gradu de transparenta, oricum numa in mai o sa imi pun folia,pana atunci studiez piata.
                    Last edited by crististreulea; 8 April 2008, 12:21.

                    Comment


                    • #11
                      Pe vulcan pune folie llumar???Care e diferenta intre folia llumar si una de alta firma????

                      Comment


                      • #12
                        Absolut nici o diferenta poate la banuti pe mine ma ajuns 300 ron laterale spate si luneta
                        Last edited by doru; 18 April 2008, 20:32.
                        ym! dorinu2005@yahoo.com
                        BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by doru View Post
                          Absolut nici o diferenta poate la banuti pe mine ma ajuns 300 ron laterale spate si luneta
                          aha,ms,am gasit si eu la mine aici cu 280 ron.....deabia astept,numa ca mai dureaza un pic

                          Comment


                          • #14
                            Da .. se da cu premier plasticul inainte si o vopseste ... 100 roni la reprezentanta ... poti intreba si la un service de cartier daca ai incredere ...
                            Last edited by Cristi_Xp; 19 April 2008, 08:58.
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • #15
                              [QUOTE=shiftyasd;103361]aha,ms,am gasit si eu la mine aici cu 280 ron.....deabia astept,numa ca mai dureaza un pic[/Q

                              dar pun ei folia nu?
                              ym! dorinu2005@yahoo.com
                              BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google