Ddt2000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Salut am si eu o intrebare din ddt se poate activa injectorul 1,5 dci se va da impuls la solenoid pentru verificare parte electrica,stiu ca CLIP poate ,ma intebab daca si ddt are aceasta functie.
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • #77
      Daca gaseste cineva un tutorial sau un manual pentru ddt2000 rog foarte mult sa posteze un link aici !!!
      TAXI M2O

      Comment


      • #78
        interfata elm327 mere cu ddt2000??

        Comment


        • #79
          nu , doar vag-com 409 merge
          Dacia Logan euro4 1.5dci 50kW(68ps) ambition (fab oct-2007)

          Renault Megane 2.2 03/2008 break 1.5dci 76kW FAP business

          Comment


          • #80
            @valerik - pentru $1026 incearca :
            Attached Files
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • #81
              Originally posted by kristikapa View Post
              Lasa atunci o adresa de email ca nu pot sa iti trimit pm.
              salut, da-mi si mie te rog link-ul pentru a descarca DDT 2000 si baza de date pe care o ai!
              Multumesc! adresa mea: oake10@yahoo.com sau chrismanro@gmail.com

              da-mi si mie te rog DDT2000Data si DDT2000DataBase sau link-uri de unde pot sa le descarc (daca se poate in limba engleza daca exista). multumesc anticipat! email: chrismanro@gmail.com
              Last edited by oake10; 2 June 2010, 11:11. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #82
                Cine are o baza de date din 2008 sau mai noua?

                Comment


                • #83
                  Stie cineva unde anume si cum se pot verifica cu DDt2000 km reali la diesel ?
                  Degeaba gandesti daca esti prost!

                  Comment


                  • #84
                    Cine imi poate da si mie driverul pentru interfata ? Nu ddt200 ci driverul ...

                    Multumesc.
                    MCV 1.5dCi & Volvo 2.5I

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by vadim_braia View Post
                      Cine imi poate da si mie driverul pentru interfata ? Nu ddt200 ci driverul ...

                      Multumesc.
                      vezi PM...

                      Comment


                      • #86
                        driverele le gasiti pe tot netul , sunt ftdi usb drivers imposibil sa nu dai de ele .
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #87
                          baza de date mai noua DDT

                          As dori si eu daca se poate o baza de date mai noua la DDT2000, cea din 2008 sau 2009, am gasit-o pe un forum dar nu imi pot face cont sa o downloadez, nu stiu de ce! Si de asemenea daca poate spune cineva aici procedura pentru aflarea kilometrilor reali la diesel! Va multumesc mult! O seara buna in continuare!

                          Comment


                          • #88
                            pai da ai gasito dar costa si crezi ca aci o gasesti gratis?

                            Comment


                            • #89
                              nu, nu costa! Am trimis un e-mail administratorului sa vad cum imi pot face cont! Daca ai baza de date, trimite-mi un e-mail cu pretul daca asta era problema ta! Credeam ca e un forum public pe care lumea se ajuta reciproc, m-am inselat? As posta un link cu forumul, dar nu vreau sa se considere reclama!

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by nikuniku View Post
                                pai da ai gasito dar costa si crezi ca aci o gasesti gratis?
                                Pai asa sunt o gramada de useri care nu vor sa ajute cum ai spus tu. Pacat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google