Ddt2000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    fratilor nu mai cereti porcarii de astea ca nu va da nimeni asa ceva .Nu este un soft gratis, si este warez . Pe niciun forum care se respecta nu o sa primiti indicatii despre cum sa faceti rost de el.Daca nu sunteti in stare sa il gasiti ca e plin netul de el ,n-o sa fiti nici in stare sa il instalati si nici sa il folositi . Cred ca la o simpla cautare gasiti linkuri de download fara numar .
    Trimite-le mail la dacia sa iti trimita un cd cu ea , sau la renault,eventual si un manual de utilizare .
    End of story .
    Last edited by Cristi_Xp; 2 February 2011, 13:36.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #92
      Gresit! Pe orice forum care se respecta ai gasi ajutor! Aici se pare ca nu! Ma rog si utilizatorii se aseamana cu proprietarii amrcii ce sa-i faci! stai linistit ca stiu in mare parte sa il folosesc! Oricum am specificat mai sus ca am deja o baza de date din 2005 si as dori una mai noua, daca tu crezi ca iti iau tie de la gura nu e nevoie sa tipi si sa imi dai mie sfaturi! In al doilea rand, tu asa ai facut rost de soft si de baza de date? ai sunat la Dacia?

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google