Oglinzi Manuale Cu Incalzire?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oglinzi Manuale Cu Incalzire?

    va salut,ma intrebam daca este posibil montarea incalzirii unor oglinzi electrice pe oglinzi manuale,precum si ce piese sunt necesare.
    am folosit functia search dar...

  • #2
    Salut.
    Da,se pot monta.Trebuie sa schimbi sticlele cu unele cu incalzire.
    Si mai trebuie o instalatie pentru oglinzi.Dar.......daca tot tragi cablajul pune si oglinzi electrice,e mult mai comod.
    Numai bine.
    1-geamuri/oglinzi cu incalzire
    2-cablaj oglinzi
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #3
      geamurile oglinzilor le gasesc de cumparat separat?
      la notiunea de ,,cablaj'' te referi la legat firele de la oglinzi la cel de degivrare luneta?
      nu cred ca merita efortul sa montez oglinzi electrice tinand cont ca doar eu conduc masina,doar degivrare as dori.

      Comment


      • #4
        Da se gasesc si separat sticle cu incalzire.
        Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
        sigpic

        Comment


        • #5
          SE poate face ceea ce zici tu numai ca ar fi mai bine sa-ti montezi oglinzi electrice si incalzite deoarce ca sa tragi cablajul trebuie sa desfaci cam tot pe acolo. Eu am avut oglinzi manuale si mi-am pus electrice cu incalzire si se merita.

          Comment


          • #6
            Originally posted by cristi80 View Post
            geamurile oglinzilor le gasesc de cumparat separat?
            la notiunea de ,,cablaj'' te referi la legat firele de la oglinzi la cel de degivrare luneta?
            nu cred ca merita efortul sa montez oglinzi electrice tinand cont ca doar eu conduc masina,doar degivrare as dori.
            1-se gasesc si separat
            2-daca nu stii ce sa faci,mai bine mergi la un electrician,nu te juca cu inst. electrica
            3-eu zic,ca se merita din plin aceasta modificare............dar faci cum crezi tu,e masina ta si bani tai
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • #7
              am inteles,pana la urma cred ca voi schimba oglinzile cu totul,va multumesc pentru raspunsuri.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google