Am Si Eu O Problema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am Si Eu O Problema

    vreau sa modific bara fata sa tai semnul si sa fac prelungire si sa pun coltare laterale dar meseriasul mi-a zis ca daca il vopsesc nu o sa ma tina mult ca o sa se decojeasca imediat chiar daca da cu de toate pe el,ce ma sfatuiti cu ce trebuie dat ca sa nu se decojeasca.

  • #2
    modifica bara fata si taie semnul si punei coltare si dute la alt meserias ca sa le vopseasca ca asta al tau stie doar sa vopseasca usi de lemn ca alea nu se decojesc imediat chiar daca nu da cu nimic pe ele si tin si mult bine pa.
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • #3
      La fel cum a spus si Niki B, incearca sa gasesti un alt meserias.

      Comment


      • #4
        asa am sa fac o sa mai intreb si in alte parti,tipul acesta nu are cuptor si ma gandeam sa ma duc undeva unde are cuptor,si mai ceva la taierea semnului trebuie pus si ceva pe interior ceva care sa intareasca grila nu sau direc prelungirea.

        Comment


        • #5
          daca da cu plastic primer nu se decojeste

          Comment


          • #6
            la asta ma gandeam si eu ca daca da cu primar nu sar decoji,
            mai am o nelamurure cu sa vopsesc bara din fata toata sau cum era din fabrica.

            Comment


            • #7
              Asta depinde cum iti place tie , pune pe cineva sa iti faca un vt
              sigpic

              Comment


              • #8
                ok daca poate cineva sa imi puna coltare laterala spoilar si sa imi taie semnul de reno jos,merci.
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  ieri m-am carat cu masina si am constatat urmatoarea problema eram cu a doua si cand sa o scot nu o mai iesit am incercat o dat de doua ori si numik si din a trea oara am tras mai tare de schimbator si abia a iesit ce ar pute avea e din cauza uleiului ca nu lam schimbat deloc.

                  Comment


                  • #10
                    da vezi ca nu ai ulei in cutia de viteza sau ti sa dereglat sau slabit cuplaju dintre schimbator si cutie

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google