Gainatul de la pasari si vopseaua

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da uite o idee buna haisa educam pasarile sa si faca nevoile mai departe de masinile noastre

    Comment


    • #17
      Am postat citeva poze ca sa vedeti cit de acid este kk de pasari si cit de subtire e vopseaua la logan (cel putin la al meu)
      Attached Files

      Comment


      • #18
        Punctele alea verzui pot fi rahatei de insecte.
        Eu am vazut vopsea in trei straturi atacata de gainat pana la tabla asa ca nu ma mir.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #19
          Am vazut reclama la TV exact cu gainatu de porumbel pe masina . O fi buna de ceva solutia aia sau e tepa?Platin si nu mai stiu cum ii zicea parca . Prajea ala oua pe capota si nu se strica vopseaua !Cam SF.

          Comment


          • #20
            Punctele alea verzi sunt de la rahatu de omizi.

            Comment


            • #21
              URMARITI-PRINDETI-CURATATI! Asta e singura solutie, chit ca avem sau nu garaje! Ca si daca ai garaj te poti pricopsi cu rahatei de pasare...Daca nu pe masina, in cap...
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #22
                Cit de subtiree vopseaua ... daca lasi gainatul acolo 5-6 zile, poti sa ai si vopseaua de pe titanic, tot s eva strica. e din cauza acidului care il contine.
                sustin ce a spus gusi, urmarit si curatat e cel mai usor sau uite aici cum poti preveni o asemenea problema. se vorbeste chiar si de gainat serios, cel de pescarus
                se continua la intretinere vopsea

                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google