Bec Cu Leduri Pentru Frana Si Pozitie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bec Cu Leduri Pentru Frana Si Pozitie

    Salutare, m-ar interesa si pe mine becuri cu leduri pentru frana si pozitie din acelea de vezi un cerculet format din leduri in stop. As prefera daca stie cineva un magazin din constanta de unde sa le pot lua, daca nu chiar si de pe net si un pret aproximativ. Multumesc!

  • #2
    Daca dai cautare la cel mai bun prieten ''Google'' gasesti nenumarate oferte.

    Scrie pur si simplu ''bec frana cu leduri'' .

    Ceea ce vezi tu cerculet cu leduri este tripla de la Street Storm si costa undeva la 250 lei setul.
    Last edited by cosmindan; 5 December 2011, 21:22. Reason: Automerged Doublepost
    real power..... diesel power by

    Comment


    • #3
      am cautat pe google de n-am mai stiut de mine, am cautat pe putin 3-4 ore, am vazut becuri din astea in stopuri normale. Ca sa fiu sincer am vazut intr-un magazin in constanta ceva in genul a ceea ce caut dar aveam niste probleme la momentul respectiv si nu am stat sa intreb... o sa ma duc maine sa vad mai exact, becul era 20 de lei. Speram sa vad si alte oferte si eventual de la cineva care sa-mi poata spune ca sunt ok calitativ sa nu stau sa le schimb peste o luna.
      Last edited by andrei.b91; 5 December 2011, 21:49.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google