Cele Mai Inalte Aruri Sport ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    nu contest dar imi poti explica de ce cu fiecare spira taiata ( dau exemplul meu ) masina devenea din ce in ce mai rigida ?
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #17
      Se micsoreaza cursa facuta de piston in interiorul cilindrului.Amortizorul se afla constant sub o alta presiune, alta decat cea normala. Deci nu mai preia socurile cum le facea si pana acum.
      Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
      My ride

      Comment


      • #18
        jokere, prin "rigida" intelegi ca sarea ca o broasca, sau ca daca te lasai pe ea, nu mai cobora atat? eu stiu "piloti" care au taiat arcurile si intr-un final, dupa ce-au zburat prin araturi s-au convins ca arcul taiat nu e totuna cu un arc intarit de fabrica. eu n-am "rumegat" atata problema, dar la proba apasarii, masina cobora cu aceeasi distanta atat cu arcuri taiate cat si cu arcuri stock. doar ca topaia mai tare cu ele taiate.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #19
          eu am pe masina Eibach si am inpresia ca este putin prea ridicata de fata,rog cine are poze cu masinile echipate cu Eibach sa posteze cateva poze sa fac o dif cu a mea....daca este cineva care a avut masina echipata si cu Eibach si cu KW vreau si eu cateva parerii,care coboara mai mult care sunt mai rigide...etc

          Comment


          • #20
            Am ales weitec intr-un final , si sunt super multumit de alegerea facuta
            sigpic

            Comment


            • #21
              pune poze
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • #22
                vezi la mine , in my ride ... m-ai multe poze
                Attached Files
                sigpic

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google