Masca Stopuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masca Stopuri

    Buna ziua,
    Sunt nou pe forum si as avea si eu o intrebare.Unde pot gasi masca stopuri pentru logan ca cele din poza? In Constanta se gasesc, sau de unde as putea face comanda?Si un pret daca aveti idee
    Attached Files

  • #2
    Nu ştiu unde se găsesc şi ştiu că nu m-ai întrebat asta dar îţi pot spune că sunt oribile. Sunt kitch-uri. Poate te-ajută...
    Later Edit. Cred ca sunt vopsite. Gen scotch tuning.
    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

    Comment


    • #3
      Colegul are dreptate sunt oribile dar gusturile nu se discuta. le poti vopsi asa.

      Comment


      • #4
        Multimesc pentru raspunsuri.Stopurile cu LED ar da mai bine?Principal am vrut sa iau cu led da la ce vecini am imi este sa nu ma trezesc cu unul spart

        Comment


        • #5
          Sunt curios ce parere ar avea cei de la rutiera de chestia asta.

          L.E.-Cu led e alta treaba.
          Last edited by D-FENS; 2 April 2012, 18:17.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            Eu sunt convins ca si politistilor de la rutiera li se vor parea odioase.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #7
              Alea nu sunt vopsite ci sunt colantate.

              Garantat !
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • #8
                Atunci raman la stopurile cu led.Celelalte parca nu sunt cine stie ce :|

                Comment


                • #9
                  daca vrei ai putea sa-ti faci tuning led custom...e mult de munca si costa ceva dar ce iti iese e absolut genial...

                  Comment


                  • #10
                    el cred ca se refera la stopuri tuning cu led
                    daca vrei o varianta mai low cost ia un tub de spray acrilic pentru stopuri rosii si vopseste semnalizarile si lampa alba si arata mult mai bine acum tu decizi
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      yughi tu nu vrei sa fii vazut din spate ? o busitura in spate a costat 1200 noroc cu asigurarea...

                      Comment


                      • #12
                        Multumesc pentru raspunsuri da momentan o sa mai astept deoarece doar ce am schimbat cureaua de distributie si mam ales cu a zbarietura din fata pana in spate plus pana
                        A si am uitat sa zic ca este masina lui tata nu a mea da el nu prea le are cu forumurile :d

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google