Un Pret Real Pentru Aceste Jante ?!?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu am dat 600 RON pe niste jante de tabla dar originale.Pacat ca nu ai postat mai devreme poate le luam eu.
    "light up the darkness" Bob Marley

    Comment


    • #17
      Originally posted by geo_ultras View Post
      numai cunoscatori pe aici. bogdane tata, nu tine cont de ce scriu unii pe aici. daca nu te pricepi asa bine, cere parerea pe la colegii tai din cta.
      Daca te refereai la mine in legatura cu jantele borbet, tin sa te anunt ca si pe Golf strica tot ce se poate la rotile fata daca jantele sunt prea mari,nu vorbesc din basme,dar e bine ca ai venit sa te legi de alti useri.daca erai cunoscotor nu il trimeteai la alti prin cta.
      Traim intr'o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia!

      Comment


      • #18
        Daca vreti sa faceti ceva modificari la masina, mai trebuie sa si riscati. Daca nu le tineti stock si pastrati-va parerile in gand, ca majoritatea le aveti stock si va dati mari zmei.
        Pana la urma bucsile si articulatiile tot se duc. Dar daca vrei alt aspect la masina trebuie sa faci si compromisuri.
        Mai pe scurt: schimba-le!

        Comment


        • #19
          daca ai bani si nu stii cum sa ii consumi cat mai repede pe un logan, da schimba'le, iar daca nu ai atatia bani TOT schimba'le faci cateva poze vara asta cu masina frumoasa si vara urmatoare mai deschizi un topic sa vinzi jantele care ti le iei acum. cand faci un lucru e bine sa il faci cu putin cap.
          Puneti jante pe 17" si daca nu le iei cu cauciucuri de la ala (si alea folosite maxim) uita'te cat te costa un cauciuc pentru jantele alea (daca nu le are pe logan uita'te la J'ul jantelor,ca poate faci o intoarcere din 10 manevre).Daca ai bani pentru cauciucurile alea uita'te cata garda este pe strazi (mai ales ca vine vara si vor fi ca mustele in constanta) si te gandesti bine daca iti place talonul ala care il ai.
          Nu contest ca iti place ca masina ta sa arate mai bine,dar trebuie sa te gandesti si la urmari
          Last edited by B-47-KisSMe; 4 May 2012, 21:37.
          Traim intr'o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia!

          Comment


          • #20
            Stiu ca sunt destul de grele , dar acum na ... nu-mi permit niste jante usoare pe 17" cum imi doresc . Am facut un calcul si am renuntat la ele , cu reconditionarea lor + 2x cauciucuri nu faceam nici o afacere .

            Am sa ma duc prin obor sa ma uit ... se le combin cu ceva pe 16" , ceva usoare nu cred ca gasesc .
            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google