Vopsire Aeratoare Nichel.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am un prieten care si-a tunat la extrem un megane 2 si a facut un interior de piele deosebit... Sport care imita carbonul... O piele sintetica. A imbracat tot: bord, usi, plafon.. Etc numai interiorul a costat 2000 euro
    sigpic

    Comment


    • #17
      Eu mi-am vopsit inelele aeratoare fara primer si a iesit ok. Recomand o vopsea care se usuca mai greu(cred ca a intrat si in plastic,ptr ca nu sa cojit deloc)

      Comment


      • #18
        Originally posted by kelemen View Post
        Eu mi-am vopsit inelele aeratoare fara primer si a iesit ok. Recomand o vopsea care se usuca mai greu(cred ca a intrat si in plastic,ptr ca nu sa cojit deloc)
        o sa se cojeasca mai devreme sau mai tarziu! O sa vezi... Eu mi-am vopsit ieri aeratoarele si manerele usilor din fata... Eu iesit f bine... Maine cred ca o sa le fac shi pe cele din spate... Am vopsit tot ansamblul din usa, nu numai manerul de care tragi... Bine-inteles cu primer inainte ca sa nu am surprize... Si dupa aceea 3-4 straturi de lac sa nu se ia pe maini cu timpul
        sigpic

        Comment


        • #19
          Daca se cojesc...Sa se cojeasca! Mai am de rezerva si pleoape si inele gata vopsite ! de pe consola sper ca nu se ia ca nu am de rezerva
          Last edited by kelemen; 10 June 2008, 09:24. Reason: ortografie

          Comment


          • #20
            eu vreau sa vopsesc panoul de la consola centrala in negru. inainte de a-l vopsi trebuie dat cu hartie abraziva fina pentru a se duce culoarea argintie?

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google