Jante League LG236 15", Se Potrivesc Pe Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jante League LG236 15", Se Potrivesc Pe Logan?

    Rog pe cineva sa imi confirme daca se potrivesc jantele acestea pe Logan din 2004. Are urmatoarele proprietati:
    Diametru: 15
    Latime janta: 6.5
    Nr Prez: 4
    PCD: 100
    ET: 35
    Gaura centrala: 73.1
    Link cu janta
    Vreau sa le iau pentru cauciucurile de vara. Pentru ca pe astea de iarna am jantele care se vad in poza.
    Multumesc pt micul ajutor.

  • #2
    Nu merge linkul.

    Comment


    • #3
      Link cu janta.stergeti spatiile dupa HTTP , WWW si dupa 4
      http ://www .4 tuning.ro/magazin/jante-38/janta-league-lg236-15-id-37716.html

      Comment


      • #4
        Da, se potrivesc pe Logan dar o sa ai nevoie de inele de centrare. Gaura centrala la jantele astea este de 73.1 si butucul de Logan are 60.1.
        sigpic

        Comment


        • #5
          ar trebui sa mearga ca sunt 4x100 din cate am inteles asta ar fi distanta de urmarit la o janta pentru logan. dar cel mai bine ii intrebi pe cei ce le comercializeaza
          My ride

          Comment


          • #6
            Explica-mi si mie ce sunt inelele de centrare si de unde le pot cumpara si cat costa. Ms.

            Am vazut o vulcanizare unde si indreapta jante dar si vinde tot felul de jante. Acolo mi-ar putea pune baietii inele de centrare,or avea, sa ma rezolve ei cu toate problemele astea?
            Last edited by Raoulemilian; 16 May 2012, 19:37. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              Daca le cumperi noi, vanzatorul ar trebui sa-ti ofere gratis 4 inele de centrare si 16 prezoane. Eu lucrez la un magazin de piese auto si asa le vand. Cand faci comanda ii specifici vanzatorului marca si modelul masinii pe care se monteaza jantele si el ar trebui sa-ti ofere gratuit kitul de montaj (inele+prezoane).
              Asa arata inelele de plastic (sunt si metalice).
              Attached Files
              Last edited by alexgrasu; 16 May 2012, 19:47.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Pai le cumpar de noi de pe 4 tunin g. O sa vorbesc la telefon cu ei. Ms pt sugestii.

                Comment


                • #9
                  De ce nu arunci un ochi si pe colinashop.ro? Au preturi destul de ok

                  Asta e o lichidare de stoc:
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Se potrivesc jantele din link pe logan. Acest model am vrut si eu dar unii imi spuneau ca dupa ceva timp, partea cu negru o sa se decojeasca. Sper sa faci o alegere buna.
                    Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

                    Comment


                    • #11
                      Vad ca nu are nimeni de vanzare modelul acesta de jante League asa ca m-am decis asupra altora care seamana cu acestea,numele HRS H-346. http://www.ejante.ro/index.php?x=mod_janta_stoc&id=1059
                      Ce ma deranjeaza putin la ele este ca in mijloc are partea aia neagra cam mare,cam iesita in afara acolo unde se unesc spitele. Dar fiindca sunt negre zic ca e ok.
                      Vine si cu inele de centrare si cu tot. Si sunt si ieftine. 1320 lei jantele + 65 lei transportul. In doua zile ajung.
                      Last edited by Raoulemilian; 18 May 2012, 17:29.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google