Bara Fata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bara Fata

    Salut.

    As vrea si eu sa stiu cat costa o bara fata (spoiler sau nush cum i se mai spune pt k am gasit o gramada de posturi cu diferite denumiri).As vrea sa stiu cum gasesc bara in magazin(pe bucati sau dintr-o bucata) mie imi trebuie toata fata adik: cea de jos care are proiectoarele pe ea,cea de plastic neagra si acea masca + grila aceea de plastic in V.

    Pun si o poza in care am "insemnat" cam ce mi-ar trebui.

    Ps: am mare nevoie de ajutor pt k i-am lovit masina fratelui meu..Si am la dispozitie 1 saptamana sa i-o repar fara k el sa stie..Ms mult si astept lamuriri in legatura cu pretul si cum este ea normal (o bucata sau din 3 bucati) si un service bun din bucuresti exceptand ipso pt k au preturi destul de mari la manopera.Ms

    Poza: www.Novuslink.Ro/490260m%5b2%5d.Jpg

  • #2
    In primul rand, nu mai scrie in limbaj mIRC!
    In al doilea rand, bara e dintr-o bucata, exact ce ai incercuit tu in poza si costa 160 euro, fara TVA.
    Ca service, recomand Dacoserv sau Auto Marcus Grup.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Scuze pt limbaj.Ai cumva si o adresa te rog frumos??Si dak imi poti spune dak imi poate indrepta si sasiul tot acolo..Mersi frumos

      Comment


      • #4
        Ce culoare ai nevoie de bara? Poate o rezolvam cumva problema ii ca esti cam departe.. Da tot rezolvam cumva.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #5
          Pentru auto marcu's grup adresa este, sos. Pantelimon Nr.450 Sector 2, Bucuresti.
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • #6
            Dacoservul e pe Bd. Preciziei, nr. 6, sector 6.
            Si se poate face orice operatiune, dar se plateste.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              @ KeanuRev : daca nu rezolv nimic cu casco zilele astea..Vorbim..Nu e problema ca esti departe..Vin pana acolo daca e buna..Culoarea este k a cea a loganului din semnatura lui andrei de mai sus.Ms

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google