Spalatorii Din BUCURESTI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spalatorii Din BUCURESTI

    Sal all.Am gasit un thread cu "unde spalati masina" dar am vazut ca acolo se discuta altceva,de spalatorii cu perii si cele ecologice,altul ca o spala odata pe luna,si altul nu o spala ca se zgarie.
    Pe mine ma intereseaza mai mult,o spalatorie din Bucuresti,incepe sa nu ma mai intereseze cat de departe este de mine atata timp cat merita,ca pe unde am fost eu le iau mai jegoase decat erau initial.Deci nu o spala bine am dat chiar si 35 RON la spalatorie,si nu merita.Voi unde le spalati,la ce spalatorii?
    Cred ca in curand daca nu gasesc o spalatorie de care sa fiu multumit,incep sa o spal singur la OMV autospalare.Dar totusi poate ma ajuta cineva.MS.Daca mai este un post asemanator va rog redirectionati-ma.
    sigpic

  • #2
    Eu ti-as recomanda spalatoria de langa Facultatea Romano-Americana (in dreapta ei), pe Bd. Expozitiei, vis-a-vis de Romexpo.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Tu acolo speli.Merita?Eu stau in berceni,ca sa nu bat drumul degeaba.Ms
      sigpic

      Comment


      • #4
        Subscriu la ce a zis Andrei!E buna spalatoria si nici nu ia pielea dupa tine!E la 2 pasi de mine!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #5
          Ok.In viitorul apropiat acolo voi incerca sa vedem .
          sigpic

          Comment


          • #6
            Eu spal la o spalatorie in berceni(langa cuptorul de paine dupa nitu vasile) spala foarte bine daca cunosti spalatori...este un spalator Madalin care este super o data ce cunoaste masina (adica dupa ce stie ce anume vrei o face super super bine) eu spal de 2 ani la el
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by andrei View Post
              Eu ti-as recomanda spalatoria de langa Facultatea Romano-Americana (in dreapta ei), pe Bd. Expozitiei, vis-a-vis de Romexpo.
              Si eu numai acolo spal masina......Fac treaba fff buna, spala presurile, geamurile pe exterior, sufla plasticele cu aer......Sunt super OK. Recomand cu incredere!!! 18Ron exteriorul - atat am dat eu acum 1 sapt.

              @darksid3 Se pare ca suntem vecini!! Depinde de marimea pasilor )

              sigpic

              Comment


              • #8
                Nu cred ca spalatoria conteaza prea mult (atata timp cat e ecologica) ci cheful de munca al celor care lucreaza acolo. E bine sa o speli mereu la acelasi tip si sa-i lasi de fiecare data de-o ciunga sa te tina minte.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by kata dog View Post
                  Eu spal la o spalatorie in berceni(langa cuptorul de paine dupa nitu vasile) spala foarte bine daca cunosti spalatori...Este un spalator Madalin care este super o data ce cunoaste masina (adica dupa ce stie ce anume vrei o face super super bine) eu spal de 2 ani la el
                  Te referi la spalatoria unde intra 5 sau 6 masini deodata??Am spalat si eu acolo.Prima data am fost destul de multumit,a doua oara deloc.Dar e faza ca nu stii la cine pici,pentru ca sunt 5 sau 6 inshi care spala,si s-ar putea sa nu nimeresti la acelasi.Tu ce faci astepti pana se elibereaza la Madalin.
                  Voi mai incerca odata aici.Daca nu incerc la Romexpo acolo.Sa vad.Alte sugestii?
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Eu recomand o spalatorie care este eco spala super bine... Se afla la intersectia morarilor cu bulevardul basarabia chiar langa un Mc Donald's(cladire mare si albastra intra cate 8 masini)
                    laureate 1.5l, albastru marin

                    Comment


                    • #11
                      Stiu spalatoria de care zici, am spalat o data masina acolo!Intradevar e buna din pacate prea departe de mine!Avantajul meu e ca stau la curte si cat e cald o spal personal!Doar toamna-iarna merg la spalatorie!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google