Sunt Bune?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt Bune?

    Sal all.Vreau in viitorul apropiat asta inseamna zilele astea sa-mi cumpar boxe pentru spate.Si cum m-am hotarat sa nu mai iau subwoofer,ca sa nu mai ocupe porbagajul ca nu vreau discoteca pe 4 roti,m-am gandit la niste boxe mai bune,care au si bass-ul destul de bun.M-am interesat si am gasit asta: http://www.carsound.ro/products_/195...lpine_spr-17ls.
    Stie careva daca sunt bune,merita sa le cumpar?Pentru ca totusi sunt 460 RON,si nu am bani de aruncat pe fereastra mereu.Ms anticipat.
    sigpic

  • #2
    Eu zic ca sunt bune.Totusi sunt Alpine , si io zic ca o sa se aude si destul de tare.Mai ales ca iti da statie pentru ele.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Mare grija la ce HU le atasezi!Bass-ul oricum nu se va compara cu un subwoofer dar macar ai fidelitate!
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #4
        Si inca ceva...Ovalele astea Alpine am vazut ca au 16.5 cm diametru.In spate am citit undeva ca e de 13.Intra? Sau trebuie decupat?Eu 100% ma voi duce la cineva sa mi le monteze ca nu vreau sa pierd garantia la boxe.Dar nu sunt sigur daca intra boxele sa nu le cumpar degeaba,nu incurca rola de centura din spate?Ca am vazut ca este chiar langa boxa.Are loc boxa de rola?Pls help.Ms.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Eu am niste ovale Alpine pe spate. Trebuie decupat. Insa intra.

          Comment


          • #6
            Ok.Mersi mult pentru informatie.Mi-ai fost de mare ajutor .Respect
            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google