Ajutor Pt Boxe Spate!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajutor Pt Boxe Spate!

    Ajutati-ma si pe mine VA ROG MULT !!!!
    Azi mi-am luat niste boxe de 17 (SONY XS-F1725).
    Am dat jos suportul boxelor vechi (cele de 13),si....... nu stiu cum sa le montez pe cele noi pt ca "joaca" in locul suportului.......
    Am lasat masina desfacuta si am urcat in casa pt a va intreba pe VOI!
    POATE CINEVA SA MA AJUTE,PLSSSSSSS???
    (Am mai citit pe aici ca se indoaie tabla.Cum,mai exact?)
    Attached Files

  • #2
    Nu e nimeni pe aici sa ma ajute??????
    Hai,fratilor ca mor de necaz............
    Ati plecat toti pe la tzara?

    Comment


    • #3
      Originalele sunt de 13, tu zici ca pui de 17,cred ca nu se aseaza in gauri bine pentru ca sunt mai mari. In cazul asta mai trebuie decupat din tabla... Vezi ca sa mai discutat de boxe spate, poate iti e de ajutor...http://www.loganclub.ro/forum/boxe_s...ght=boxe+spate
      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

      Comment


      • #4
        Si eu mi-am cumparat de 17'' si l-am intrebat pe vanzator daca se potrivesc pe logan fara sa decupez, ca sa vezi "teapa"...

        si acum le am inca in porbagaj, am incercat sa le montez pe fata dar sint prea mici si nu mot sa le prind de fata de usa

        eu zic ca nu renteaza sa le montez pe spate...Daca tot o sa decupez o sa imi cumpar unele ovale
        B-69-URC

        Comment


        • #5
          Du-te undeva sa ti le monteze.Te costa in jur de 70 RON,dar fac treaba buna.
          sigpic

          Comment


          • #6
            boxe spate

            Originally posted by urobert25 View Post
            Si eu mi-am cumparat de 17'' si l-am intrebat pe vanzator daca se potrivesc pe logan fara sa decupez, ca sa vezi "teapa"...

            si acum le am inca in porbagaj, am incercat sa le montez pe fata dar sint prea mici si nu mot sa le prind de fata de usa

            eu zic ca nu renteaza sa le montez pe spate...Daca tot o sa decupez o sa imi cumpar unele ovale
            se pot monta pe spate fara probleme doar trebuie sa dai alte gauri

            Comment


            • #7
              Gata,te-am montat!
              Au iesti foarte frumos! A fost nevoie de cate un cerc de lemn sub ele si de alte gauri!

              Comment


              • #8
                Dc nu ai pus ovale ?Se aud mai bine
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by urobert25 View Post
                  Si eu mi-am cumparat de 17'' si l-am intrebat pe vanzator daca se potrivesc pe logan fara sa decupez, ca sa vezi "teapa"...

                  si acum le am inca in porbagaj, am incercat sa le montez pe fata dar sint prea mici si nu mot sa le prind de fata de usa

                  eu zic ca nu renteaza sa le montez pe spate...Daca tot o sa decupez o sa imi cumpar unele ovale
                  te costa 35 lei sa lae montezi
                  www.Alarme*****************

                  Comment


                  • #10
                    Nu am vrut sa decupez din tabla !

                    Comment


                    • #11
                      Lasa ca sunt bune si astea de 16-17. E diferenta mare fata de alea pe 13.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google