Inchidere Centralizata Numai Din Telecomanda

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inchidere Centralizata Numai Din Telecomanda

    Buna sunt posesorul unui Logan Laureate 1,5dci area inchidere centralizata cu telecomanda, dar am o singura cheie cu telecomanda, cheia de rezerva nu are telecomanda la incercarea manuala de a inchide usile, am observat ca se inchide-deschide doar usa in care se introduce cheia.Va rog spuneti-mi este normal ce se intampla sau este o defectiune.Va multumesc.

  • #2
    Este normal nu-ti fa griji...Asa e la logan.

    Comment


    • #3
      inchidere centralizata

      Originally posted by milangheorghe View Post
      Buna sunt posesorul unui Logan Laureate 1,5dci area inchidere centralizata cu telecomanda, dar am o singura cheie cu telecomanda, cheia de rezerva nu are telecomanda la incercarea manuala de a inchide usile, am observat ca se inchide-deschide doar usa in care se introduce cheia.Va rog spuneti-mi este normal ce se intampla sau este o defectiune.Va multumesc.
      usa de la sofer nu are comanda ptr celelalte usi poti comanda inca 4 chei cu telecomanda

      Comment


      • #4
        Iar ptr domnul din vaslui sa citesca mai bine manualul de utilizare inainte de a mai critica loganul

        Comment


        • #5
          Doar la Ambiance se blocheaza toate usile, dar e manual, nu are telecomanda...
          niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

          Comment


          • #6
            @iliecocu La loganul meu, Ambiance, 2005, daca inchid usa de la sofer cu cheia in yala, se inchid toate usile. Deci, mai studiaza, cerceteaza....Inainte sa fii asa sigur pe tine, si sa ai atitudinea asta, fata de alti oameni care au o intrebare, o nelamurire....si cauta si ei un raspuns prin intermediul forumului.

            Nu cred ca RADU_LYN a criticat loganul prin acea fraza.... chill man!!

            Last edited by gionik; 29 June 2008, 19:43.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Poti sa-ti pui alarma si nu mai e nevoie sa inchizi cu cheia manual!Eu inchid masina ori cu cheia ori din telecomanda!
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #8
                inchidere centralizata

                Originally posted by gionik View Post
                @iliecocu La loganul meu, Ambiance, 2005, daca inchid usa de la sofer cu cheia in yala, se inchid toate usile. Deci, mai studiaza, cerceteaza....Inainte sa fii asa sigur pe tine, si sa ai atitudinea asta, fata de alti oameni care au o intrebare, o nelamurire....Si cauta si ei un raspuns prin intermediul forumului.

                Nu cred ca RADU_LYN a criticat loganul prin acea fraza.... Chill man!!

                ambiance are comanda ptr UCH in usa soferului celelalte modele au doar din telecomanda cit despre cercetare din respect ptr dumneavoastra lucrez ca electrician in service dacia

                Comment


                • #9
                  Originally posted by iliecocu View Post
                  ambiance are comanda ptr UCH in usa soferului celelalte modele au doar din telecomanda cit despre cercetare din respect ptr dumneavoastra lucrez ca electrician in service dacia
                  in nici un caz nu am vrut sa jignesc pe cineva

                  Comment


                  • #10
                    1. La mana.....Nu are rost sa ma contrazic acum cu dvs....Eu am spus doar ca exista Loganuri cu inchidere centalizata la usa soferului
                    2. La mana.....Ma abtin sa comentez despre electricienii de la Dacia in general....Fiecare om cu parerile lui ;) asa ca pt mine nu este de loc relevant faptul ca dvs sunteti electrician la service Dacia, desi vreau sa cred ca sunteti altfel de cat majoritatea electricienilor din service-urile Dacia!!

                    Ontopic: Bine ca s-au rezolvat nelamuririle si acum milangheorghe stie care este treaba cu inchiderea centralizata.

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      inchidere centralizata

                      Originally posted by gionik View Post
                      1. La mana.....Nu are rost sa ma contrazic acum cu dvs....Eu am spus doar ca exista Loganuri cu inchidere centalizata la usa soferului
                      2. La mana.....Ma abtin sa comentez despre electricienii de la Dacia in general....Fiecare om cu parerile lui ;) asa ca pt mine nu este de loc relevant faptul ca dvs sunteti electrician la service Dacia, desi vreau sa cred ca sunteti altfel de cat majoritatea electricienilor din service-urile Dacia!!

                      Ontopic: Bine ca s-au rezolvat nelamuririle si acum milangheorghe stie care este treaba cu inchiderea centralizata.

                      multumesc ptr incredere

                      Comment


                      • #12
                        Confirm si eu ca la Ambiance exista legatura intre broasca soferului si UCH, care comanda deschiderea tuturor usilor. La celelalte versiuni, se inchide/deschide doar usa respectiva.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #13
                          Deci inchidem "scandalul" aici... daca tot s-a rezolvat dilema...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google