Ce Se Potriveste De Pe Ph2 Pe Ph1?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    O sa mai fac si eu niste teste, eventual cu una de Sandero.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #92
      Cica am gasit fetele de usi de PH1 la 2.6 si 2.8mil in functie de tip si mi s-a promis un pret si pt cele de pe PH2 in maxim 2 zile , as vrea sa fie in jur de 3mil sa iau doar cele de la usile din fata pe negru ca cele din spate le-am vopsit negre lafel si stalpii si husele sunt negre fiind Kissfm

      Comment


      • #93
        Sa ne tii la curent ca mai sunt ca tine....Si eu toto kiss am!!!
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #94
          deci pana la urma se potriveste si fata ( spoiler+faruri ) cu mici mari modificari ??? daca a mai incercat/facut cineva treaba asta de cand nu s-a mai discutat aici il/o rog sa dea detalii. multumesc.
          vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

          Comment


          • #95
            Am vazut la un taximetrist care a pus bara fata de ph2 la ph1 si se potrivra super bine!

            Comment


            • #96
              poate se potriveste bara fata,dar va veni urat.pentru ca difera si capota,si aripile,si farurile.deci daca vrei sa iasa ceva calumea,va trebui sa schimbi si capota,si aripile,si bara si farurile.in cazul asta cred ca te lasi pagubas.dar nu vad de ce ai vrea sa schimbi bara fata,pentru ca botul la ph2 este cam urat.in schimb bara spate merge perfect,si arata foarte bine pe ph1,cu portbagajul si stopurile ei.toata chestia este ca atinge foarte putin portbagajul pe bara,dar foarte putin.daca chiar vrei,si ai bani,poti schimba si capota potbagaj si stopurile,si atunci ai spate complet de ph2,care iar nu cred ca vrei,avand in vedere ca o capota costa in jur de 15 mil.singura modificare care se merita de pe ph2,pe ph1,este bara spate,si fetele de usi,arata perfect.eu am schimbat bara.poate o sa pun niste poze,diseara.
              Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

              Comment


              • #97
                pe fata trebuie schimbate numai bara si farurile. am studiat atent doua loganuri in parcare. capotele de la motor au aceeasi linie. am inteles ca pe dedesubt difera armaturile dar la fata se imbina in aceeasi linie.

                nu arata deloc urat fata la ph2. poate doar va ofitcati voi astia care aveti modelul vechi. eu am urat loganul cand a aparut si datorita "designului" si datorita faptului ca era doar un alt produs al uzinelor de la mioveni. dar vreau sa spun ca modelul facelift arat chiar dragut, i-au dat o forma de masina prin redesenarea barilor dar si a triplelor.
                Last edited by maistoru; 8 June 2009, 16:12.
                vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                Comment


                • #98
                  eu am montat bara fata , faruri , proiectoare de ph2 ,pe ph1, nu am facut nici o modificare, vin perfect

                  vin super perfect, nu trebuie schimbat nimik, cei de la dacia atat au schimnat barile, stopurile si farurile
                  Last edited by fifivik; 24 January 2011, 13:38. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #99
                    poti pune si niste poze cu masina?? sa vedem si noi cum se aseaza pe masina???

                    Comment


                    • am si eu o intrebare. bordul de logan ph2 se potriveste pe ph1??
                      Attached Files

                      Comment


                      • Se potrivesc cumva manerele interioare de la usa de pe ph2 pe ph1?
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • merita oare investitia?

                          Comment


                          • daca gasesti un bord de ph2 la 100 lei la dezmembrari probabil ca merita. manerele nu se potrivesc ca la ph1 gaurile sunt mai mari. eventual pui fete de usi de ph2 si ai si manere de ph2 .
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Multumesc pentru raspuns.
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment


                              • va multumesc si eu pentru raspuns. bafta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google