Geam Far PH1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Geam Far PH1

    Se poate schimba geamul de far la PH1, se găseşte de cumpărat pe undeva ?
    sigpic

  • #2
    cauta in targ la vitan la magazine pe primul rand este un magazin numai cu plastice pe partea stg dupa jumatatea culoarului
    ai sa vezi tot felul de carenaje de plasti si geamuri de far si dispersoare......

    bafta
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • #3
      Aha, bine Bobby, mulțumesc !
      sigpic

      Comment


      • #4
        originale nu sunt ...dar pana la urma sunt doar niste plastice...daca chiar nu gasesti si-ti trebuie pe partea dreapta am un far cu urechile rupte, daca te incumeti sa-l dezmembrezi sa muti sticla pe al tau , atunci da-mi un PM!
        Pain brings out the truth in us all...
        ...how much truth can you stand?

        Comment


        • #5
          salut
          am si eu o problema
          nu am avut de lucru si m-a mancat undeva......mi-am pus pleoape pe faruri la logan.
          le-am pus cu silicon.... acum dupa vreo 8 luni vreau sa le dau jos...
          le-am dezlipit usor dar a ramas silicon pe faruri. cu ce pot sa sterg farurile de silicon ca se ia cam greu ca s-a uscat. exista vreo solutie sau ceva cu care sa pot sa le curat..... vor ramane urme pe faruri ?
          va rog sa ma ajutati...
          astept un raspuns multumesc

          Comment


          • #6
            freci cu carpa umeda, benzina,spirt, cutter. Nu se va duce tot...
            Eu am reusit in vreo 3 ore sa il dau jos dar am zgariat putin farul. In curand va trebui sa le dau jos iar )
            MY CLA

            Comment


            • #7
              eu as dori sa cumpar doar sticla de far ph1 partea stanga?se gasesste oare doar sticla ?
              http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

              Comment


              • #8
                Se gaseste dar nu prea ai incredere daca sunt sau nu de origine si daca nu este se matuiaste in asa hal icat nu mai vezi vrin el (am vazut chiar astazi un logan in targoviste si am un prieten care a schimbat sticla si abea se mai zareste lumina prin el)

                Comment


                • #9
                  Ok,merci. M
                  http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                  Comment


                  • #10
                    Cel mai bn cauti un far de origine cu prinderi rupte si schimbi sticlele

                    Comment


                    • #11
                      pai am gasit cu prinderile rupte,dar toto vroia 50-60 lei...dadeam doar daca era sticla in stare foarte buna,dar asa...nu se merita,mai caut,intre timp am stricat si oglinda la farul dreapta ,deci imi trebuiesc 2 faruri ph1 cu prinderile rupte,fara becuri,capace si ce mai au ele .Daca auziti ceva, astept pm.multumesc
                      Last edited by danielriz; 30 March 2013, 21:59.
                      http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                      Comment


                      • #12
                        banuiesc ca ai vrut sa vopsesti rama?

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google