Cum Montez Bagheta Cu Led-uri?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Montez Bagheta Cu Led-uri?

    Vreau sa imi pun si eu led-uri sub bord... Citind pe forum am gasit de unde sa le cumpar gata facute insa n-am idee cum le alimentez. Rog pe cunoscatori sa ma indrume, daca se poate, pas cu pas... Asa mai pentru incepatori. Aici e shop-ul.

  • #2
    Vad ca nu prea te ajuta nimeni.
    Ai putea sa intrebi la un service sau la dealer...Parerea mea mai mult nu pot sa te ajut.
    PS:daca reusesti sa pui niste poze
    sigpic
    !

    Comment


    • #3
      Off off mai mai in primu rand la dealer iti va da cu flit si te lasa fara garantie...
      alea se lipesc au autocolant te legi cu ele de la bricheta sau de undeva iei curent mai bine te duci la cineva care monteaza alarme si alte dastea

      sigpic

      Comment


      • #4
        Off topic...Pretul de pe pagina de mai sus pt bagheta aia cu leduri e pt 3 leduri sau cum???Ca nu prea inteleg din lista lor :-??
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #5
          Am zis doar sa intrebe.
          De unde sa stiu eu ca nu doresc sa imi pun.
          Am incercat sa ii dau o idee oricum si sa il ajut ca nu posta nimeni aici.
          NUMAI BINE.
          sigpic
          !

          Comment


          • #6
            Pretu e ptr un modul cu 3leduri modulele alea sunt legate intre ele in serie...
            dar nu sunt extraordinare ptr pusu sub bord

            sigpic

            Comment


            • #7
              @SoNyKeL: Daca poti sa imi recomanzi altceva sau alt magazin... As fi fericit

              Mai astept poate vede acest thread cineva care si-a facut asa ceva...

              Comment


              • #8
                Depinde cum vrei sa le legi ca sa stea aprinse
                eu am legate pe plafoniera(legate pe firele de la uch care corespund plafonierei se sting odata cu plafoniera conector PI pinii A2(-) si B5(+)
                daca vrei sa se aprinda cand aprinzi pozitiile cel mai bine te legi unde sunt mufele blocului de lumini (desfaci cochilia volanului mufa din stanga cu fire groase).
                Captain of the black pearl

                Comment


                • #9
                  @giurisici fabian: deci singur nu ma descurc :-j. Mersi de raspuns, macar asa o sa am o idee...

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google