Inchidere Centralizata Logan Ambiance 2004

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inchidere Centralizata Logan Ambiance 2004

    Buna ziua , am un logan ambiance din 12/2004 si evident nu are inchidere din telecomanda . Am citit aici pe forum intr-o discutie mai veche urmatoarea fraza "la cele din 2005-2006 se poate pune cheie originala cu butoane si GATA , la cele mai noi se poate pune un uch cu RF." . Asa este ?

    Pe mine ma intereseaza doar inchiderea din telecomanda , cel mai simplu mod ... nu ma intereseaza alarme si alte nebunii .
    sigpic

  • #2
    salut bogdane, eu am un ambiance din 2009, fiind coaja i-am pus alarma, inchidere centralizata si mp3 player, cu apox. 10 mil. daca vrei doar inchidere centralizata, te ajunge mult mai putin....un sistem cred ca e undeva la vreo 100 plus manopera, 20-30 lei. maxim 150 te ajunge sa iti pui inchidere centralizata.

    Comment


    • #3
      Originally posted by ibogdannn View Post
      Buna ziua , am un logan ambiance din 12/2004 si evident nu are inchidere din telecomanda . Am citit aici pe forum intr-o discutie mai veche urmatoarea fraza "la cele din 2005-2006 se poate pune cheie originala cu butoane si GATA , la cele mai noi se poate pune un uch cu RF." . Asa este ?

      Pe mine ma intereseaza doar inchiderea din telecomanda , cel mai simplu mod ... nu ma intereseaza alarme si alte nebunii .
      Cumpara o cheie cu butoane, cauta pe cineva care poate sa o aloce pe masina si ai rezolvat.
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • #4
        Salut! Cel mai simplu ptr tine este sa cumperi un modul cu inchidere centralizata si chei briceag, muti cip-urile in cheile briceag si scapi ieftin. Modulul de inchidere cu tot cu chei este undeva la 70-80 de lei + montajul undeva la 20-30 de lei. Bafta si sa ne anunti ce varianta ai folosit!

        Comment


        • #5
          Originally posted by dany91 View Post
          Salut! Cel mai simplu ptr tine este sa cumperi un modul cu inchidere centralizata si chei briceag, muti cip-urile in cheile briceag si scapi ieftin. Modulul de inchidere cu tot cu chei este undeva la 70-80 de lei + montajul undeva la 20-30 de lei. Bafta si sa ne anunti ce varianta ai folosit!
          Am avut un prieten cu o solenta, care a facut exact asa, modul de inchidere cu tot cu chei plus montajul....si parca a dat 110, cu tot cu manopera

          Comment


          • #6
            As prefera varianta cu cheia originala , dar ce insemna sa o "aloce" mai exact . Si unde sa ma duc ? La astia de se ocupa cu asa ceva(alarme,inchiderii) sau unde ? Daca se poate o recomandare in constanta ar si super. Intreb de recomandare pentru ca nu vreau sa m-ai fac greseala sa ma duc oriunde , si sa-mi fac ala buleala .... cum am mai patit .

            Multumesc aniticipat
            sigpic

            Comment


            • #7
              se continua aici http://www.loganclub.ro/forum/montar...e+centralizata

              da un search inainte sa deschizi un topic nou
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google