Ce Ne Facem Cu Evacuarile Noastre Sport???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Citat:
    Original a fost postat de kAndrrei
    Bogdane, cu 10 amortizoare de zgomot si tot depasesti limita de zgomot. Nici cu tobele stoc nu esti in limita.
    si care e limita aia ...Chiar is curios...Da un articol din codul rutier,nu pareri personale!


    UP
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #62
      http://www.protv.ro/stiri/social/mot...n-liniste.html - A fost si LoganClub-ul pe acolo ( cu 4 masini ... Eu, Laur, Dan si PiticuRS )

      Comment


      • #63
        veste de ultima ora )) mi-am pierdut silencerul.
        stie cineva de unde pot lua altul? exista asa ceva in targ?
        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

        Comment


        • #64
          numa la strungar
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #65
            mda...urata treaba.
            cristi cum e la voi la timisoara? doar ce am primit o invitatie sa vin sa va infoliez masinile ))
            ma astepti la gara?
            ce vrei sa-ti aduc din Bucuresti?
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • #66
              salutare....... sunt si eu de prin constanta si ma oprit odata politia pt centura si tel mobil si ma luat cu toba ca o am omologata si etc............... iam zis toba e cumparata dintr`un magazin de piese auto montata la service autorizat RAR ............si el ma intreaba dak am factura de la montaj de park factura ar fi demonstrat ca toba e omologata sau nu .......... si mi-a zis ca ai noroc k imi place cum suna si nu iti iau talonu dar dak te mai opresc alti te descurci u .......... si in leg cu amortizoru chiar nu se gaseste de cumparat ?

              Comment


              • #67
                Cristiii ..iti vand un pont , dar sa nu mai zici la nimeni :
                WLW , CLiff si alti colegi din Buc , au aceeasi toba ! Baga geala la ei si uite asa te faci rpd cu silencer DD hehe
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #68
                  da da
                  buna treaba cu silencerul...te poate scoate din belea.
                  dar sa nu uitam ca in romania nu se tine cont de aparente ci doar de urmari si castiguri.

                  povesti cu opritul...am la greu...si chiar intr-o seara pentru prima oara imi zice gajica-mea sa ii dau un 7000 )))))
                  si cand colo...politia mai incolo cu 300 m.
                  m-a auzit...m-a oprit...si prima oara s-a dus in spatele masinii....si apoi imi zice.
                  -Ia zi mestere ,cat i-ai dat?
                  eu- Pai 190 maxim...pe la 200 nu a ajuns dar nu mai avea mult,dar eram in Austria spre Germania-alta benzina alte sosele,dar de ce m-ati oprit?
                  -Mda, si ce e cu sunetul asta dupa tine? ce vrei sa faci din ea? Ferrari???!!!?!!?!
                  eu-Nu ,nu domnule, suntem si noi tinerei si ne place galagia,dar promit ca nu o mai fac.
                  -Daca te aud la noapte si nu pot dormi, te caut pana iti iau talonul....O seara buna


                  Nu ii intereseaza pe ei daca ai factura sau nu....Doar ca e mai plauzibila o scuza daca e pusa la Atelier specializat sau in spatele blocului.
                  Ei asta incearca de fapt sa faca...sa opreasca tuningu la negru.
                  right?
                  Last edited by crisneg; 10 March 2009, 18:11.
                  http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                  Comment


                  • #69
                    Deci obiect de studiu ca sa nu se spuna ca nu stim despre ce e vorba:


                    PS: toba mea e comforma avand si certificat de omologare UE
                    Am si amortizor da nu stiu cum sa-l montez (nu e cazu)
                    Last edited by Juristul2000; 10 March 2009, 21:24.

                    Comment


                    • #70
                      FOARTEEEE TARE.
                      O sa scot la imprimanta si o sa tin foaia cu mine...daca mi-o face macar sa le arat cum sa mi-o faca !
                      Cred ca e o idee buna de luat exemplu.
                      daca tot ne luam amenzi macar sa stim exact modul prin care se procedeaza pana sa ni se ia banii

                      imi cer scuze de dubla repetare a posturilor.
                      imi dau singur avertisment ;)

                      Propun o lista in care sa va treceti frumos pentru stickere: plec acasa ca e ziua lui tata si ajung si la baiatul care ne rezolva.

                      pretul unui set de stickere(LOGAN CLUB si www.loganclub.ro) este de 10 ron.(este 250 ron metrul patrat, si la dimensiunile stickerelor iese ceva de genul 9.4 ron setul-restul este cinstea mea ) )

                      voi da acest mesaj peste toate threadurile din Bucuresti ca sa fiu sigur ca nu uit pe nimeni, si ca toata lumea va obtine setul.
                      incepem o mica lista? va rog sa va completati numele si numarul de bucati NUMAI in acest thread:

                      Last edited by Cristi_Xp; 16 March 2009, 14:44. Reason: Automerged Doublepost
                      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                      Comment


                      • #71
                        Dap ai inteles o gramada din ce am pus eu acolo.Oricum faza e ca nu te intereseaza cum masoara tu doar trebuie sa scrii (daca nu se face asa) comentarii pe procesul verbal si apoi in instanta cu ei, sau macar stii cati decibeli poate sa scoata toba ta si asa esti mai greu de fraierit

                        Comment


                        • #72
                          ce mai simpla metoda ar fi sa lasi masina seara parkta la scara si dimineata cand pleci sa realizezi ca defapt nu mai conduci o masina cu toba sport ci o vaca care rage incontinuu deoarce hoti mau rezolvat mi-au furat finala si acum se aude mai rau ca o vaca ................. politia a gasit cea ai simpla solutie au luato sa o duk la fier vechi )......deci acum nu mai am griji ca o sa se ia politia de mine k nu am o toba omologata ci ca nam deloc si tot imi ia talonu

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by GOLAN91 View Post
                            De tine e bine ca ai amortizor dar eu nam nu mere sa bag o perna in toba finala)) s-a ii sara fulgi))) Daca merge lejer pana in 2000ture e ok(zic eu care mam obisnuit cu sunetu))) am vazut cata politie e seara...
                            :: Asta e buba mare ca sunt cu RAR-u dupa iei (dubitele albe) .....
                            Salut, o mica corectie.....nu umbla cu RAR-ul dupa ei......umbla cu ARR (Autoritatea Rutiera Romana).......RAR-ul e cel la care te duci tu pentru anumite omologarii, modificari in cartea masinii, etc. Bafta!
                            "Only God can judge me"

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by tetaman View Post
                              ce mai simpla metoda ar fi sa lasi masina seara parkta la scara si dimineata cand pleci sa realizezi ca defapt nu mai conduci o masina cu toba sport ci o vaca care rage incontinuu deoarce hoti mau rezolvat mi-au furat finala si acum se aude mai rau ca o vaca ................. politia a gasit cea ai simpla solutie au luato sa o duk la fier vechi )......deci acum nu mai am griji ca o sa se ia politia de mine k nu am o toba omologata ci ca nam deloc si tot imi ia talonu
                              M-am prapadit de ras. Pe cuvantul tau ca ti-a furat toba ?
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Daca Politia te-a amendat si ti-a luat talonul ca n-ai toba, fa contestatie si o sa castigi.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google