Ce Ne Facem Cu Evacuarile Noastre Sport???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Iarasi am vazut filtru de politie la iesirea din pasaj la Victoriei.
    aveam amortizorul ca sigur ma oprea...
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

    Comment


    • #32
      S-au pus astia rau mai nene Cumpar tobe sport Ofer 30 ron ) (oportunitate de a ace afaceri acum) ) glumesc!
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #33
        Ti-o vand io pe a mea,ca am impresia ca daca o dau jos face mai incet decat daca as avea-o pe masina...
        P.S. Am scos catalizatorul
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #34
          Eu ma gandeam la o caterinca.
          bun, e filtru in trafic. Te opreste, zice sa dai actele etc. Vezi duba de rar, si in loc sa le dai actele, te dai frumos jos, iti pui amortizoru de fata cu ei si apoi le dai actele. Nu cred ca au ce sa-ti faca

          Comment


          • #35
            Bogdane, cu 10 amortizoare de zgomot si tot depasesti limita de zgomot. Nici cu tobele stoc nu esti in limita.
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • #36
              Lol cristi ) imi dau seama cam ce turbaciune ai tu pusa de face cum zici tu
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #37
                Originally posted by avionulnegru View Post
                Eu ma gandeam la o caterinca.
                bun, e filtru in trafic. Te opreste, zice sa dai actele etc. Vezi duba de rar, si in loc sa le dai actele, te dai frumos jos, iti pui amortizoru de fata cu ei si apoi le dai actele. Nu cred ca au ce sa-ti faca
                Usor de zis si mai greu de facut. Din cite tin minte parca dupa noua legislatie cind te opreste politia in trafic nu ai voie sa te dai jos din masina.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by kAndrrei View Post
                  Bogdane, cu 10 amortizoare de zgomot si tot depasesti limita de zgomot. Nici cu tobele stoc nu esti in limita.
                  Cum adica nici cu tobele stock nu esti in limita?

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by darksid3 View Post
                    Subscriu....Stau canalele fara capace zile bune, timp in care se rup zeci de masini!Acolo nu mai vine Politia si autoritatile competente?Numai la noi se poate intampla asta!....Mi-e sila


                    Probabil stiti ca signalistica rutiera este in grija Primeriei si nu a Politiei. Stau semafoarele cu becurile stricate cite 2 luni si nu le repara nimeni, crengile copacilor acopera semne rutiere importante, de cedeaza trecerea sau de trecere de pietoni, etc.Degeaba suni la 9544 sa anunti, ca pe aia ii doare la salam, nu e treaba lor... Doar n-o sa sune politistul la primerie, ca-i cad gradele, nu?


                    Nu uitati, vineri la 22.30 in parcare Billa Drumul Taberei, chiar daca nu se va intimpla nimic, consideram ca ne intilnim la un kil de vorba, seara pe racoare.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Deci ramane ceva "oficial" sa zic vineri seara la 22:30

                      Comment


                      • #41
                        Eu o sa fiu acolo...Si fara amortizorul pus

                        Comment


                        • #42
                          Atunci care ma ajuta sa-mi dau finala jos pentru o seara :P ?

                          Comment


                          • #43
                            Pff...Aiurea treaba.Parca numai de al dreq o sa-mi iau o masina cu toba sport din fabrica gen golf cu una remus cand trec sa scol toata strada-n picioare.Sa vad atunci ce or sa faca ...Politisti prosti:intru pe o straduta pe care n-am mai intrat in viata mea,era cu sens unic,semnu pitit pe un stalp dupa un copac (ce sa vezi),si dau de politie,ma opreste,si m-au enervat ca vroiau sa-mi dea amenda,si m-am luat in gura cu ei ca erau mai tinerei,nu ca as fi eu mare,ca imi venea sa le zic ba da puneti semnu ala in pana mea la vedere,si m-au lasat cu data viitoare daca te prind.Ma mai prinzi prin parti.Oricum politie de kk la noi.Daca ai fi avut cine stie ce Ursulet cum sunt astia de pe la mine,de tremura tot blocul cand trece unu,sigur nu te oprea de frica.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Daca nu am toba de-asta cu zgomot pot sa vin ?
                              sau asta e o conditie ?

                              Comment


                              • #45
                                Ete na ... Cum sa fie conditie ... Poti sa vi logic ... Cel mai interesant caz e a lu miezu care nu are nici sport nici stock :-" ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google