Schimbare Scaune Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimbare Scaune Logan

    Stau in Constanta si vreau sa gasesc pe cineva la vreun garaj/atelier/service care sa fie in stare sa imi monteze alte scaune pe fata de la alta marca. Eu nu ma pricep in chestii mecanice ca sa adaptez eu de la alta marca dar scaunele sunt f incomfortabile si stau prea sus in Logan. Deci o fi cineva priceput din CT care intra aici si e de acord sa schimbe scaunele?
    PS : Scaune iau de la un centru de dezmembrari... Pur si simplu mi s-a pus pata pe scaune si vreau sa le schimb!

  • #2
    Salut eu le-am inlocuit cu unele de bmw e 46 si vin foarte bine dar e putin de lucru la ele multa bafta.Din pacate poze nu am ca nu am facut si acum am scaunele de logan iarna pe masina.

    Comment


    • #3
      @64tzu pune niste poze cu lucrarea te rog
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #4
        Si eu mi-am pus scaune de fiesta st. o sina (din exterior) vine la gauri , la cealalta trebuie facute adaptari. 80 m-a costat manopera.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • #5
          Puneti poze va rog, o poza valoreaza cat o mie de cuvinte.
          Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

          Comment


          • #6
            Poftim poze cu adaptarile.
            Attached Files
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • #7
              Va Salut!

              Sunt nou pe aici si nu stiu daca postez in locul care trebuie. Vreau sa achizitionez doua scaune de Renault Rs pt loganul meu. A montat cineva pe masina lui? Care se potrivesc, cele de Megane rs sau Clio rs? Multumesc frumos

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google