Locurile Unde Se Sparg Cel Mai Des Masinile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Locurile Unde Se Sparg Cel Mai Des Masinile

    Propun acest acest thread pentru a putea intocmi o zona rosie din Bucuresti, si nu numai, cu locurile unde vi s-au spart masinile. Rog moderatorii sa mute acest thread daca nu e locul lui aici.

    Sa incep eu !

    De doua ori mi-au furat cu totul Dacia 1310i. Prima data au furat-o din fata blocului: Bucuresti - Baneasa - Blvd.Ficusului colt cu Marinarilor,intre 12.00 si 13.00. A doua oara au furat-o din Bucuresti - Aviatiei - Str.Avionului, noaptea. In cele doua cazuri am gasit masina dupa cateva ore in Pipera ,pe camp, fara bord,usi,capota roti etc...

    De doua ori mi-au spart Loganul. Anul trecut in Bucuresti - Aviatiei - Str. Al.Serbanescu ,intre 21.00 si 22.30. Mi-au luat tot ce aveam in portbagaj. A doua oara mi-au spart geamul de la sofer,acum 5 luni ,intre orele 16.00 si 18.30 in Bucuresti - Baneasa - Str. Marinarilor.

    In urma posturilor dvs. Pe acest thread voi intocmii zone rosii din Capitala si nu numai.
    Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

  • #2
    Vad ca numai in zona Baneasa-Aviatorilor se sparg masini.Eu stau in Berceni de 8 luni am masina,deocamdata nu am parte de asa ceva si sper sa n-am.Insa am fost la City Mall,la intrarea principala cu un prieten cu Logan-ul lui,si a lasat-o chiar vis-a-vis de Mall,langa cimitir in statia de autobus,seara pe la 9 si am gasit masina sparta,butucu spart,i-a furat casetofonu din torpedou,si niste bani.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Nu cred ca nu mai in zona baneasa-aviatiei se sparg masini.
      Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

      Comment


      • #4
        Evitati sa parcati in zona Unirii, P-ta Constitutiei, P-ta Alba Iulia, B-ul Decebal ca aveti mari sanse sa ramaneti fara oglinzi mai ales daca aveti si altceva in afara de Logan cum ar fi BMW seria 3 si X5.
        E bataie mare pe ele. Stiu neneumarate cazuri si nu se ia nici o masura
        Dar si Logan-uri au fost multe
        tema, ideea si morala este banii
        banii este fericire restu' tot e amagire

        Comment


        • #5
          Chiar am o prietena,are X5 a ramasa fara oglinda dreapta,fara geam de fapt .Si sta in zona Vitan.
          sigpic

          Comment


          • #6
            De obicei se fura ambele geamuri ale oglinzilor. Exista si o parte buna in toate astea. Oamenii si-au format mana si lucreaza fara sa iti deterioreze instalatia electrica sau suportii geamurilor
            tema, ideea si morala este banii
            banii este fericire restu' tot e amagire

            Comment


            • #7
              Mie mi-au furat la un Seria 3 E46 sticlele de la oglinzi in parcare la Unirii. A si.. Apropo.. Erau inscriptionate cu Nr de inmatriculare al masinii. )
              numar secundele

              Comment


              • #8
                Inca mai astept posturile celor care au trecut sau au auzit cazuri de furt din auto. Orice informatie este extrem de folositoare pentru a putea intocmii acea harta cu zonele rosii din Bucuresti si din tara.
                Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                Comment


                • #9
                  Eu stau la i.O.R cinema gloria si pot spune ca este JALE pana acum mi-a fost sparta masina de cel putin 3 ori
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google