Nu Pot Sa Le Montez :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu Pot Sa Le Montez :(

    Acum vreo saptamana am dat o fuga pana la tonnis si mi-am cumparat un tub de bass JBL si o statie tot JBL ... Vreo 8 milioane am dat pe ele ... A doua zi m-am dus cu ele sa le monteze la un depozit la astia de la tonnis ... Ma costa vreo 120 ron ... Ma duc io bucuros sa-mi montez ''tunul'' si cand ajung acolo mi-au zis ca ei nu monteaza asa ceva ... Am plecat si ma duc la dacia la dealer si mi-au zis ca daca cumparam de la ei mi le montau da asa ... NU. Si mi-au zis ca daca ma duc in alta parte sa le montez pierd garantia .... Ce e de facut ?? ((( nu vreau sa stau cu ele in casa ...
    Hei niciodata nu e prea tarziu, Toate tre' sa le incerci, incearca'le pe viu,
    Cand toti prefacutii se prefac ca stiu, Ridica doar degetu mijlociu.

  • #2
    Da-i pm lui andrei, ca el stie ce sa faci.
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #3
      Monteaza intr-un service autorizat, oricare, si nu o sa pierzi garantia...

      Comment


      • #4
        Da, asta e singura solutie.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Aham bn mah baieti o sa ma duc sa incerc ... Sper sa mearga treaba ...
          Hei niciodata nu e prea tarziu, Toate tre' sa le incerci, incearca'le pe viu,
          Cand toti prefacutii se prefac ca stiu, Ridica doar degetu mijlociu.

          Comment


          • #6
            Originally posted by meskin View Post
            Aham bn mah baieti o sa ma duc sa incerc ... Sper sa mearga treaba ...
            Salut daca vii la IASI ti le montez eu la juma` de pret......Hotii ti au ceru 120 lei pt asa ceva???? Si iti dau eu garantie pe viata..... Hai ma chiar nu gasesti pe cineva sa monteze o statie si un tun de bass? Si pana la urma urmei ce garantie sa pierzi? Daca ai vreo problema dai jos tunu de bass si ai rezolvat... Numai bine

            Comment


            • #7
              As fi vrut eu gorgoo sa fie asa usor ... Ca si io ma gandeam tot la chestia asta daca e de ceva ... Le dau jos ... Dar ala unde m-am dus io sa le monteze mi-a zis cai trebe sa pua pe casetofon un adaptor ... Sau ceva de genu pt ca eu am mp3 -playeru ala din fabrica ... Si mi-a zis ca nare iesire de subwoofer ... Si trebuie sa puna un adaptor ...


              PS: de la Constanta la Iasi ... e drum lung ... ca veneam
              Last edited by meskin; 1 September 2008, 22:47.
              Hei niciodata nu e prea tarziu, Toate tre' sa le incerci, incearca'le pe viu,
              Cand toti prefacutii se prefac ca stiu, Ridica doar degetu mijlociu.

              Comment


              • #8
                schimba si tu cd ul... La cati bani ai dat pe statie si subwoofer, mai pui 200-- 300 si pui si un mp3 mai bun cu iesire pt subwoofer, O sa se auda mult mai bine cu un cd care are iesire pt subwoofer decat cu ala original al masinii cu adaptoare sau mai stiu eu ce.Nu te zgarci (scuze nu am gasit alt cuvant care sa se potriveasca mai bine) ... macar fa ceva de calitate. Numai bine. Succes la montat, oricum nu prea vad eu cum pun aia adaptor....Sau ce fel de adaptor. Dar oricum bafta.
                Last edited by gorgoo; 2 September 2008, 20:56.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google