Rugina Cheder

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Anuntul administrativ la care faci referire este acesta.
    A folosi functia "Report" semnifica raportarea incalcarii unei prevederi a regulamentului, de catre o persoana. Or, in acest caz nu incape vorba.
    Am adresat o intrebare colegilor, nu o critica, ironie vreunei persoane si am postat cele doua topicuri pentru a da o mana de ajutor colegilor moderatori.
    Iar vechimea existentei vreunui topic nu reprezinta un argument forte in a-l pastra (in pofida unor informatii mult mai cuprinzatoare ale unui alt topic)

    Aceasta este logica
    Sorry de off topic.
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • #17
      domnul meu, da report ca nu te spanzura nimeni. si se rezolva fara sa mai fi pe aici offtopic. tu consideri clona topicul asta, deci e o incalcare a regulamentului in viziunea ta. eu am dat report-uri si nimeni nu mi-a sarit in cap, asa ca nu o sa iti sara si tie. si am incheiat subiectul.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #18
        Decat sa va duceti la service-uri pentur reparatii de genul asta, mai ales in locuri mai putin vizibile, mai bine luati un spray culoarea masinii, un grund, un smirghel si va puneti pe treaba... daca indepartati bine rugina de acolo si dati cu grund faceti o treaba de 10 ori mai buna decat cei de la service. Plus ca in 2 ore rezolvi toata masina, nu astepti zile intregi cu programari, devize, etc. Sa nu mai spun ca sprayul costa cam 20 roni... deci mai ieftin decat drumul pana la service si inapoi ;) curaj... nu aveti ce strica ( asta daca izolati bine masina )
        sigpic

        Comment


        • #19
          faci asta si la mine? e 12 lei un spray, dar sa mor daca am gasit nuanta la culoarea masinii mele. poate o gasesti tu am luat rosu de foc cum e culoarea mea si rosu toreador care e mai inchis la culoare (pe capac), si cand am dat pe o pleoapa era rosu curat
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #20
            chederele sunt concepute prost, tabala e proasta...etc

            Comment


            • #21
              Originally posted by alindrgn View Post
              faci asta si la mine? e 12 lei un spray, dar sa mor daca am gasit nuanta la culoarea masinii mele. poate o gasesti tu am luat rosu de foc cum e culoarea mea si rosu toreador care e mai inchis la culoare (pe capac), si cand am dat pe o pleoapa era rosu curat
              Pana la urma ai gasit ceva sau nu?

              Comment


              • #22
                nu am gasit rugina. sper sa nici nu apara mai devreme de 2020
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #23
                  Vad ca o dati din rugina in culori de vopsele deci off topic...se continua unde a indicat de 77sky.
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google