Omologare Autocolant

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omologare Autocolant

    Vreau sa imbrac jumate din masina cu autocolant negru de la manerele usilor in sus . Masina este rosie . Aveti idee cat ma costa sa inscriu in talon aceasta modificare?
    sigpic

  • #2
    Sper sa nu fie mult ca si pe mine mar interesa
    drive with speed than you die fast

    Comment


    • #3
      Daca pui doar pe plafon atunci autocolantul nu depaseste 40% din suprafata masinii si nu este nevoie sa modifici culoarea in talon.

      Comment


      • #4
        Chiar daca pui numai pe plafonul masinii trebuie trecuta culoare in civ , stiu ca fac taxi in Arad si am tavanul alb, a fost trecut in civ culoare gri + alb , prin martie a costat 35 ron modificarea plus inca vreo 30 ron ca "cica" identificarea masinii. Nu mai stiu daca preturile erau cu tva sau fara, eu am platit mai mult pt ca atunci am facut si agreerea de taxi.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Dodo View Post
          Daca pui doar pe plafon atunci autocolantul nu depaseste 40% din suprafata masinii si nu este nevoie sa modifici culoarea in talon.
          eu stiam ca 30% . Daca fac doar plafonul si portbagajul nu e obligatoriu sa trec in talon...
          dar cum ziceam , eu vreau sa fac jumatate din masina cu autocolant deci va trebui.. Deaia intreb , cat costa daca aveti idee .
          sigpic

          Comment


          • #6
            In jur de 100 ron a fost anul trecut

            Comment


            • #7
              EUROMARKET are jumatate de masina vopsita in alta culoare. Incercati sa luati legatura cu el cat l-a costat omologarea la RAR.
              sigpic
              Play ManagerLeague

              Comment


              • #8
                Salut, eu am avut colant pe ea si l-am dat jos in mai acum ( a fost taxi ) si a costat cam 100 de lei daca imi amintesc bine. Si intrebare: nu cumva trebuie sa faci si identificare? Trebuie sa schimbi talonul nu?

                Comment


                • #9
                  Salut ,vreau sa-mi pun pe plafon si capota autocolant,mai trebuie sa merg si la politie sau numai la rar ca sa-mi treaca in talon si in ci
                  http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                  Comment


                  • #10
                    170 am platit eu acum 3 luni
                    100 ron raar ( cris in carte rosu =negru)
                    50ron talon schimbat
                    20 ron xerox si coperta talon....etc
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • #11
                      am si eu o intrebare , daca am dungi pe masina trebuie trecute si astea ?
                      STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                      Comment


                      • #12
                        Azi am fost la rar sa-mi treaca in Ci ,alb+negru+multicolor(adica grafica de pe capota) care ma costat 87 lei si schimbat talonul care a costat 37 lei si o zi pierduta
                        http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                        Comment


                        • #13
                          Imi cer scuze ca redeschid acest topic dar ai fost cu autocolantul pus pe capota sau l-ai pus dupa ce ai facut tranzactiile necesare?

                          Comment


                          • #14
                            Am fost la rar cu autocolantul pus pe capota,pt ca trebuie sai faca poze.
                            http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google