Sfaturi Huse Si Cotiera :P

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sfaturi Huse Si Cotiera :P

    Salut,

    As vrea si eu sa va cer parerea in legatura cu 2 lucruri,

    1. Ce parere aveti despre husele cu incalzire si masaj? Saptamana aceasta primesc masina (Laureat 1.6 ) si uitandu-ma eu pe net am vazut aceste huse in jur de 95 Lei. Cel mai mult mi-e frica sa nu cumva sa ia foc sau alte nebuni daca sta mai mult in priza (cu toate k in anunt zice k e prevazuta cu ceva siguranta pentru aceste cazuri si care decupleaza singur).

    2. A doua intrebare este legata de cotiera centrala. La fel, m-am uitat pe internet si am vazut o sumedenie de modele (unele special pentru Logan altele universale) si vroiam sa va intreb care ar fi cea mai potrivita (si acceptabile cat de cat la pret).

    Mersi,

  • #2
    Pentru cotiera gasesti suficiente informatii folosind functia "search", cat despre huse , daca exista cineva care si-a pus asa ceva poate iti va da niste sfaturi...Personal nu as da banii pe asa ceva...Cotiera insa este destul de folositoare si comoda
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      Cotiere accepdabile ca pret si "performanta" ar fi cele universale , inguste(seama cu aia originala ,dar au alt sistem de prindere,in lateralele plasticului franei de mana si nu pe plastic ca el origina.)pret. In jur de 70 de lei in loc de 290 una originala.
      la huse nu stiu ce sfat sa-ti dau.
      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

      Comment


      • #4
        Nu stiu aveti prea multi bani????
        De ce trebuie cheltuit atatia bani doar sa iei huse incalzite, nu ai incalzire in masina????
        I HAVE A !sigpic
        fara linkuri externe in semnatura

        Comment


        • #5
          De bani nu stiu ce sa zic, mai ales k am data o gramada de bani pe masina... De aceea v-am si cerut parerea.

          Idea cu husa era doar pentru scaunul soferului si interesanta era optiunea de masaj. Ma gandeam ca ar fi util la un drum lung.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Shifter View Post
            De bani nu stiu ce sa zic, mai ales k am data o gramada de bani pe masina... De aceea v-am si cerut parerea.

            Idea cu husa era doar pentru scaunul soferului si interesanta era optiunea de masaj. Ma gandeam ca ar fi util la un drum lung.
            nu zic ca n-ar fi utila la drum lung da gandeste-te ca sa-ti faca husa aia masaj la un drum lung parerea mea e ca iti cam pierzi din concentrarea la drum ba mai mult doamne fereste daca circuli si noaptea te ia somnu de la prea multa "placere" io unu cel putin n-as lua. In legatura cu cotiera nu stiu c sa zic k si eu sunt nehotarat si in cautari

            Comment


            • #7
              Astazi am primit masina, si ce sa zic... E super. Cel putin pentru ce am eu nevoie (acasa - servici si retur), e peste cap.

              Mersi pentru sugestii, inca mai mai gandesc in legatura cu husa dar cotiera e sigura. (doar sa gasesc un model acceptabil).

              Comment


              • #8
                Mi-am cumparat anul trecut, la vreo 2 luni dupa ce am luat si masina
                (un Laureate rosu pasion 1.4 MPI), niste huse (Puff sau Pufy ceva de genul asta)
                din Carrefour, chipurile pt Logan. Am dat 130 lei pe ele. Am stat vreo 3 luni cu ele
                in portbagaj cu gandul sa le pun. Cand in sfarsit am avut timp de ele, m-am hotarat
                sa le pun pe scaune. Am inceput cu cel al soferului. M-am chinuit vreo 30 min ca
                sa-mi dau seama cum vin. Am reusit intr-un final. Dar nu era cum ma asteptam,
                mai ales la tetiere (nu se asezau perfect, lucru care m-a enervat la culmea).
                Asa ca am renuntat sa le mai pun. Dupa vreo luna mi-am dat seama ca arata ca naiba
                doar cu husa la sofer, asa ca am dat-o jos. Le am si acum in gentuta lor. Vreau sa le vand. Cine e interesat sa ma contacteze.
                Le dau la superoferta : 70 lei. Tin sa precizez ca sunt noi de culoare gri perle cu margini negre.

                Comment


                • #9
                  Eu mi-am cumparat cotiera originala, undeva la 220 ron si cred ca merita toti banii fata de alte modele universale, ma refer atat la prindere cat si la design.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Shifter View Post
                    Mersi pentru sugestii, inca mai mai gandesc in legatura cu husa dar cotiera e sigura. (doar sa gasesc un model acceptabil).
                    Despre cotiera gasesti informatii aici iar despre huse aici , aici si aici ... Acum inchidem.
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google