Bara Fata + Eventual Spate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bara Fata + Eventual Spate

    Salut ma macina de ceva vreme bara din fata.. Si anume..Ca 1 la mana mi`a sarit o piatra pe dinauntru .. Si am o gogoloasa in bara ( se vede ca naiba ) 2 la mana unu in parcare mi`a lovit bara din fata .. Si mi`a luat vopseaua gri si putin din plasticu negru .. Acum : intrebare

    unde gasesc si eu o bara fata + eventual spate ( gri platine ) si cam la ce pret sa ma astept.Se poate monta o bara de mcv pt loganu normal ? daca da.. La ce pret? si cam la ce pret sa ma astept pt o bara fata vopsita eventual + manopera.. Need help

  • #2
    Se poate monta bara de MCV. Cat despre pret, aici depinde de unde cumperi bara. In Iasi am vazut si la 6 milioane un spoiler fata. Eu am ales sa o revopsesc. M-a costat mai ieftin pentru ca o cunosteam pe persoana de la service, dar in general stiu ca se invarte in jurul a 400 de lei.
    sigpic
    Play ManagerLeague

    Comment


    • #3
      400 lei cu tot cu vopsea?

      Comment


      • #4
        Cam asa e prin Iasi.
        Suna si tu la Service de unde ai luat Loganul. Intreaba-i de curiozitate cat costa sa-ti vopseasca spoilerul fata.
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • #5
          In jur de 500-800 lei costa o bara, cu tot cu vopsit. Si da, se potriveste pe Sedan.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            Pfoa 8 milioane pt o bara... Dumnezeule

            Comment


            • #7
              Nu are nimeni de vanzare o bara pe spate .. Gri platine ?

              Comment


              • #8
                ba da, am eu una de spate exact culoarea gri platine, dar locuiesc in Ploiesti. Pretul este de 250 ron, dar cum o trimit? pentru detalii pm sau mail la milibey@yahoo.com

                Comment


                • #9
                  am rezolvat cu barile , se poate inchide.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google