Montare aer conditionat pe logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ac

    nu mai zice nimeni cat costa montajul ac-ului si unde sa merg?
    DACIA LOGAN

    Comment


    • montatu til fac eu la craiova cu 6mil!!!
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • mie mi-a montat razvanypo aerul functioneaza dar am unele retineri referitor la cum a lucrat si la cum a remediat dupa montaj unele greseli survenite in timpul montajului
        My ride

        Comment


        • pt montare a/c este o firma in cluj cu garantie si tot ce trebuie dar costa mult....1500e

          cred ca nu merita pt 3 luni de vara...
          Last edited by marius.drula; 9 October 2011, 16:35. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • ac

            am gasit la valcea un service dealer dacia monteaza cu 5500 lei cu piese noi si garantie 1 an.
            DACIA LOGAN

            Comment


            • la banii aia iei alta masina

              Comment


              • Originally posted by ADITZA View Post
                am gasit la valcea un service dealer dacia monteaza cu 5500 lei cu piese noi si garantie 1 an.
                cum sa fie piesele noi cand numai compresorul este 2000 ron? nu mai zic radioare ,gmv si restu..) hai ca ma faci sa rad
                Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                Comment


                • montez ac pe logan 0741182713 , pt relatii sunati-ma

                  Comment


                  • Originally posted by razvanypo View Post
                    cum sa fie piesele noi cand numai compresorul este 2000 ron? nu mai zic radioare ,gmv si restu..) hai ca ma faci sa rad
                    Suna aici si ai sa vezi k sa te si convingi 0250717637, sa vezi ca nu vorbesc prostii si chiar am vorbit cu baietii. Se da avans 10 mil se face comanda de piese si apoi se achita integral. Este dealer dacia din valcea.
                    DACIA LOGAN

                    Comment


                    • are dreptate aditza.......am vb si eu cu baieti dar parerea mea nu se merita!!
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • SAlut.
                        LA 5500lei e prea mult.
                        Mai bine vinzi masina si cu diferenta de bani[cu care ai monta Ac-ul] iei una cu ac din fabrica.
                        Ps:pe mine acum 2 ani ma dus undeva la 3000lei[dar am mai recuperat din vanzarea pieselor care au fost inlocuite.........cca..600lei.asta pina acum]
                        Numai bine.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • Super tare merita ac ul!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • nu ai cum sa iti iei alt logan nou cu ac ca pe un preferance poti lua maxim 3500 +1500 cat dai pe ac =5000 iar un laureat este in jur de 8000 asa ca tot varianta asta ramane pt cei ce nu au diferenta
                            DACIA LOGAN

                            Comment


                            • dati AC-ul jos sa traga masina )

                              Comment


                              • Va salut pe toti!!
                                O intrebare !Vreau sa achizitionez un autoturism LOGAN cu climatronic;cit costa instalatia?! Se merita!!!!

                                Va salut pe toti!!
                                O intrebare !Vreau sa achizitionez un autoturism LOGAN cu climatronic;cit costa instalatia?! Se merita!!!!
                                Last edited by apasul; 1 December 2011, 15:59. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google