Montare aer conditionat pe logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate peste 10-15 ani o sa vezi Logan cu climatronic, pana atunci trebuie sa te bucuri de Ac-ul simplu ( nici macar climatic ) .
    real power..... diesel power by

    Comment


    • Originally posted by ADITZA View Post
      nu ai cum sa iti iei alt logan nou cu ac ca pe un preferance poti lua maxim 3500 +1500 cat dai pe ac =5000 iar un laureat este in jur de 8000 asa ca tot varianta asta ramane pt cei ce nu au diferenta
      cu putin noroc gasesti laureate la 6500 euro. am vazut eu in showroom, si in plus, acum poti pune AC pe preferance, asa ca ala e si mai ieftin (4200 euro dupa cum zice reclama la tv). oricum mai mult de 6000 nu cred ca sare.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • ac

        Daca este cineva care monteaza ac cu piesele lui va rog sa imi ziceti si mie ca ma intereseaza dar sa fie cu tot al lui pt ca nu am timp sa umblu dupa piese.
        Stima
        DACIA LOGAN

        Comment


        • montez ac logan 0741114222

          Comment


          • bine, da si tu mai multe detalii, sa vada tot poporu'...
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Originally posted by bandoi View Post
              montez ac logan 0741114222
              un pret estimativ,dai instalatia doar pe componente sau numai cu muntaj,pune pret pentru ambele situati daca se poate
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • salut.sunt interesat sa montez ac pe 1,5 diesel.are si servo.poti da detalii.pret.?

                Comment


                • Montez aer si servodirectie
                  ~0726240862
                  Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                  Comment


                  • Originally posted by matheo66c View Post
                    un pret estimativ,dai instalatia doar pe componente sau numai cu muntaj,pune pret pentru ambele situati daca se poate
                    eu doar montez nu mai caut piese ca e mult de munca.gasesti la dezmembrari pret monatj 600lei

                    pentru detalii despre piese si montaj contactati-ma. 0741114222 pretul montaj 600lei, piese 700eur
                    Last edited by bandoi; 13 January 2012, 12:47. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • pentr robertbk350 ,am pus pe un dci ABS plus si la costat mult ,a fost nevoie de inlocuirea pompei de directie si instalatiei interior si motor ,cred ca a sarit bine de 50 mil, doar daca ai ambiance e mai usor ca nu va trebui montat directie electrica

                      Comment


                      • Salut
                        Adica daca este preferance costul montajului ac-ului referitor la piese este mai mare decat pt un ambiance?
                        Parca vazusem pe aici ca daca e preferance e mai ieftin si mai usor decat pt un ambiance
                        DACIA LOGAN

                        Comment


                        • vorbiti cu Augustin_YNG ca el si-a pus cu vreo 3200 lei parca, pe ABS Plus.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Adita asa este ,la ambiance daca vrei lasi directia pe cremaliera cum era dacia veche , dar la preference ai directie asistata hidraulic ,inlocuind suportul de accesorii la dci nu mai este loc pentru pompa hidraulica si se inlocuieste pompa hidraulica cu cea electrica care este in stanga masinii sub aripa ,de aici se complica situatia se inlocuiesc instalatiile electrice motor si habitaclu pentru ca pompa de directie este comandata din habitaclu [electric] nu recomand modificari de instalatie si nici nu fac improvizatii, cine face improvizatii plateste masina omului in caz de foc pentru mai multe informatii [Aurelian 0745501725 ] asta doar la DCI LA mpi PRETUL CU PIESE ESTE IN JUR DE 30 MIL

                            Comment


                            • sal

                              sal

                              sunt din bucuresti .... as dorii un pret pt piese + montaj AC + servodirectie pe un ambiance.

                              multumesc

                              bye

                              Comment


                              • Salut.
                                M-ar interesa si pe mine sa montez AC pe loganul lui tata.
                                Logan Preferance 1.4 MPI.

                                Cam cat costa mana de lucru+ piese?

                                Locatie: de preferat Bucuresti dar ma pot si deplasa .

                                Multumesc
                                Saab 9-5 Aero

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google