Montare aer conditionat pe logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am rezolvat si eu cu ac-ul, multumita lui aurelian68, apelati cu mare incredere nu o sa va para rau
    Last edited by gigiman; 13 April 2013, 20:32.

    Comment


    • Originally posted by aurelian68 View Post
      obligat trebuie schimbat comanda climatizare,nu merge atasat butonul ,doar sa faci tu o improvizatie,dar la cat costa o comnda de clima cu ac nu merita
      E vina mea ca nu am continuat povestea...eu vreau sa pun butonul ala de forma, pentru ca am pe masina o consola fara gaura, si alta vospita in culoarea masinii care are gaura facuta. Deci pot pune butonul de forma fara alte chestii?
      MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

      Logan din Bicaz (Neamt)

      Comment


      • Pai daca vrei sa ai consola in culoarea masinii nu mai bine vopsesti consola de pe masina care nu are gaura?

        Comment


        • asta era ideea, vreau sa pun consola cu gaura, pentru ca e gata vopsita. Eu asta vreau sa stiu daca pot pune numai butonu de forma. fara sa am nevoie de toata climatizarea?
          MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

          Logan din Bicaz (Neamt)

          Comment


          • in mod normal, ar trebui sa schimbi tot panoul de clima pentru asta

            Comment


            • merci George

              Comment


              • Pentru un Preferance 1.6 din 2005, pentru Piatra-Neamt imi poate spune cineva o oferta si timpul estimativ de montaj?
                De obicei cine procura piesele?
                Astept cu interes raspunsurile,
                Multumesc

                Comment


                • undeva la 33-34 mil,poate chiar mai putin[inclus piese]

                  Comment


                  • Da...si timpul de executie?............
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • Montare unui AC pe un model care nu are dotare de fabrica nu se merita deoarece necesita cheltuieli foarte mari. Pe langa piesele obisnuite trebuie sa iei in considerare cablaj motor nou,suport compresor,evaporator[se monteaza in grupul de climatizare] ... deci nu se merita!

                      Comment


                      • cand te hotarasti vii la mine la montaj si atunci ai sa vezi dac merita sau nu ,,tineti parerea pentru tine,daca pana acum sunt atatia care si-au pus intreaba-i daca se merita, nu spune tu daca se sau nu...

                        Comment


                        • M-ar interesa si pe mine pentru un Preferance 1,5 dci din 2006 cam la ce suma s-ar duce treaba cu piese si montaj. Multumesc anticipat.

                          Comment


                          • in jur de 500e toate piesele......
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • Piesele si montajul?

                              Comment


                              • Domnul din Brasov vad ca ai dci,la tine este scump ,daca ai prima versiune ambiance te costa undeva la 33-34 mil,iar daca ai preference cea cu directie asistata sare de 50 mil

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google