Montare aer conditionat pe logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da e Preferance si la scorul asta prefer "sauna". Multumesc oricum.

    Comment


    • I-mi pare rau este mai multa munca dar la montaj este la acelasi pret cu mpi,doar daca gasesti tu piesele mult mai ieftin,atunci stam de vorba

      Comment


      • Se potriveste instalatia de pe 1.6 pe 1.4?

        Comment


        • Da se potriveste totul de la 1,4 la1,6 pmi, nu vorbim de 1,6 16v,

          Comment


          • cit e montarea de a/c pe un 1.4mpi vechi din prima generatie, costuri totale?

            Comment


            • ce inseamna 1,4 vechi? poti spune versiunea ,ieri am incheiat un ambiance de la Sibiu cu radiator ,GMV,condensor toate noi ,cu inlocuirea alternatorului si rola falsa in loc de pompa hidraulica de directie undeva la 42 mil ,pentru versiunea preference costurile sunt mai mici,nefiind nevoie de inlocuirea alternatorului si pompei de directie undev la 36 mil

              Comment


              • salut! cu 500 euro monteaza cineva ac pe un dci ambiance?(piese+montaj incluse)

                Comment


                • eu zic sa mai pui vreo 300 poate se gaseste cineva si pe un ambiance mai pui 150

                  Comment


                  • Pe Duster pui? Am un benzinar care nu a fost dotat din fabrică cu AC și are nevoie. Cât ar costa?

                    Comment


                    • Doamne.... de cati bani dispui?, a sunat cineva de la Piatra Neamt cu un preference,m-am interesat de piese, 1500 euro doar piesele,fara montaj,si se schimba totul nu merge ca la logan sa vii cu inbunatatiri,eu zic sa stai in banca ta ,crede-ma,numai bine si sanatate,,,,,si pentru domnul din Vrancea,am calculat putin eronat,nu am vazut ca are dci,pretul este ceva mai mic undeva pe la 32-34 mil ,numai bine

                      Comment


                      • Salut. Lucrarea se executa doar în Galați? Și cam cât durează? Mulțumesc.
                        I don't ride low, I fly high...

                        Comment


                        • da doar acasa ,timp o zi ,daca merge totul ok

                          Comment


                          • Salut,
                            Am un logan 1.4 din 2008, model ABS plus. Cand l-am cumaparat exista posibilitatea sa-l iau cu AC doar cu 500 Eur in plus. Dar tanar si student fiind...In curand sunt nevoit sa schimb distributia, cureaua de accesorii si rola intinzatoare. Am modelul acela cu servodirectie si alternatorul in fata. Dat fiind ca am un copil mic si afara sunt multe grade cu plus, m-ar interesa si pe mine un cost estimativ (piese+manopera) pentru montarea AC.
                            Multumesc!

                            Comment


                            • ai un preference,in jurul lui 35 mil,dar tu ai putea sa faci rost de piese mai ieftine,doar esti din Pitesti,,toate piesele ajung undeva pana la 23-24 mil,incarcarea cu freon 100 lei manopera 1000 lei

                              Comment


                              • daca vrei sa schimbi distributia si vrei ac pe masina nu inlocui cureaua de accesorii si rola pentru ca le vei arunca,nu se mai potrivesc dupa schimbarea suportului de accesorii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google