Montare aer conditionat pe logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut,

    Pentru un Logan 1.6 Mpi din 2007 ABS Plus cat ajunge montarea unui AC ??? Nivel de echipare: Preferance.
    ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

    Comment


    • 500e piesele complete,plus manopera
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • si manopera la cat se ridica ?
        ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

        Comment


        • intre 500-1000lei
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • pentru persoana din Braila pretul pieselor cu montaj ajunge undeva la 35 mil

            Comment


            • si un o umplere cu freon cat cosa?
              vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
              vand lampa adaptabila la torpedo

              Comment


              • 100 lei,dar dupa socoteala mea intra tot in acea suma

                Comment


                • Intreb si eu curios... Instalarea unei instalatii de ac este mai migaloasa decat demontarea si montarea motorului ( ma refer la benzina). Eu pentru asa ceva am dat pe manopera 350 si voi imi spuneti manopera de 1000 lei... Sa fim seriosi.

                  Comment


                  • Domnule nu inteleg ce vrei sa spui ,ti-se pare putin sau mult? daca este putin mai adaugam,daca ti-se pare mult intreabal pe Razvan cat costa in capitala montarea unui ac,pentru o distributie rupta cu supape indoite repararea motorului ajunge undeva la 12 mil,

                    Comment


                    • Am intrebat daca montarea ac-ului este mai grea decat a da un motor pe benzina jos schimba baia de ulei, distributie, axa, ambreiaj si a il pune inapoi. Daca nu e mai greu de atat mi se pare foarte scumpa mana de lucru.

                      Spun asta pentru ca eu am dat 350 lei pe ce am spus, adica dat motor jos cu totul si lucrat la el lejer. Fiecare isi face pretul propriu dar nu inseamna ca e cel mai ieftin si face ceva in plus fata de ceilalti.

                      Si cu 12 milioane gasesti motoare care au sub 40 000km capsulate si se ofera si montaj.

                      Comment


                      • la montarea unui ac este mult de lucru atat parte mecanica ,plansa bord si in special instalatia electrica ,nu pot comenta referitor la pretul spus de tine daca e mult sau putin ,iarta-ma daca te-am suparat,

                        Comment


                        • Salut !!! In Iasi monteaza cineva AC pe un Preference 1,5 dCI MCV din 2007?
                          Preturi?

                          Comment


                          • la diesel cheltuielile sunt mai mari,pt ca trebuie schimbata pompa de servo....momentann o ai mecanica si trebuie sa ii pui electrica....si daca nu ma insel costa in jur de 200e sh

                            Comment


                            • poi oricum nu ma gandeam s-o pun toata nou.....mai iau si de la sh.........vreau sa stiu unde ma duc cu pretul ca sa stiu cat sa strang.

                              Comment


                              • te costa ca si la benzina.....doar ca +pompa de servo......adica in jur de 700e+manopera

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google