Modificat bare originale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Modificat bare originale

    salutare tuturor.am si eu o intrebare la voi si sper sa ma puteti ajuta.am cumparat o pereche de spoilere de la un magazin de piese,le-am atasat la bari si acum vreau sa le unesc de acestea cu fibra de sticla la un garaj care se ocupa de asa ceva.intrebarea mea este urmatoarea:a incercat cineva sa faca asta pana acum?
    eu unul nu am mai vazut asa ceva prin constanta si sunt curios cum va iesi?mentionez ca momentan strang bani pt un corrado G60 si nu vreau sa arunc banii pe un body kit de firma

  • #2
    Mai bine iti luai kitul de la Dacia.costa cam 300 E.Arata mult mai bine decat spoilerele alea comune.Numai bine
    Attached Files
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #3
      Originally posted by Christnacht
      Mai bine iti luai kitul de la Dacia.costa cam 300 E.Arata mult mai bine decat spoilerele alea comune.Numai bine
      De unde pot cumpara un astfel de kit?

      Comment


      • #4
        Originally posted by diggeorge
        De unde pot cumpara un astfel de kit?
        Kit-ul il gasesti la orice dealer Dacia

        Comment


        • #5
          Primul logan e de 1.6 16v....nu?Arata mult mai fain ca restu....Voi ce parere aveti?Pragurile din kitu asta se potrivesc si pe MCV?

          Comment


          • #6
            merci de raspuns.

            Comment


            • #7
              Fratilor, eu unde as putea sa gasesc ceva prelungitoare la bari? Am si eu un Golan si as vrea sa il aranjez umpic da nush unde gasesc prelungitoare dealea la bari. Oare as putea gasi la ceva magazin de piese auto sau la ceva magazin de tuning? Cine ma ajuta si pe mine cu un raspuns. Apropo sunt din Baia Mare

              Comment


              • #8
                ba si asa ai inviat un topic mort de un an jumate


                prelungitoare are la metro de 3, de 5 sau 7mestri , shuko , ceramice , cu sau fara protectie industriale la 50-100 m... vezi tu si la praktiker dedeman...
                Last edited by SoNyKeL; 24 April 2009, 11:44.

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Pitbullu View Post
                  Fratilor, eu unde as putea sa gasesc ceva prelungitoare la bari? Am si eu un Golan si as vrea sa il aranjez umpic da nush unde gasesc prelungitoare dealea la bari. Oare as putea gasi la ceva magazin de piese auto sau la ceva magazin de tuning? Cine ma ajuta si pe mine cu un raspuns. Apropo sunt din Baia Mare

                  Pai cu Pro-street-ul in ograda si tu intrebi unde gasesti "prelungitoare dealea la bari" acolo la voi la baia-mare gasesti.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by alexzbf View Post
                    salutare tuturor.am si eu o intrebare la voi si sper sa ma puteti ajuta.am cumparat o pereche de spoilere de la un magazin de piese,le-am atasat la bari si acum vreau sa le unesc de acestea cu fibra de sticla la un garaj care se ocupa de asa ceva.intrebarea mea este urmatoarea:a incercat cineva sa faca asta pana acum?
                    eu unul nu am mai vazut asa ceva prin constanta si sunt curios cum va iesi?mentionez ca momentan strang bani pt un corrado G60 si nu vreau sa arunc banii pe un body kit de firma
                    Se poate, numai ca necesita multa munca si rabdare. A facut un baiat de la noi din Piatra asa ceva pe o bara de MCV, cu mainele lui. Uite ce a iesit. Urmeaza cat de curand si bara spate. Loganul alb. Pe marginea spoilerului, a folosit grile de la un megane.
                    Attached Files
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • #11
                      alte kituri in afara de alea de la dacia unde mai gasesc? (bucuresti)
                      sau barem ca alea da nu 200 euro

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by cristi3775 View Post
                        Se poate, numai ca necesita multa munca si rabdare. A facut un baiat de la noi din Piatra asa ceva pe o bara de MCV, cu mainele lui. Uite ce a iesit. Urmeaza cat de curand si bara spate. Loganul alb. Pe marginea spoilerului, a folosit grile de la un megane.

                        Nu ma pot abtine: masina asta seamana cu Hannibal Lecter

                        Comment


                        • #13
                          Exact !!! Mare dreptate ai Cezar ...... chiar ca seamana cu masca lui Hannibal Lecter .... si mie nu imi place deloc ...
                          Oricum kitul de la dacia arata frumos rau.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Kitul de la Dacia e foarte ok, in schimb fara suparare ptr colegul tau,si-a batut joc de masina...mie personal nu-mi place deloc loganul alb...
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by cristi3775 View Post
                              Se poate, numai ca necesita multa munca si rabdare. A facut un baiat de la noi din Piatra asa ceva pe o bara de MCV, cu mainele lui. Uite ce a iesit. Urmeaza cat de curand si bara spate. Loganul alb. Pe marginea spoilerului, a folosit grile de la un megane.
                              Daca la Loganul alb,lasa bara de MCV asa cu este ea, cumpara niste jante ,zau ca arata de 100 de ori mai bine.Cum naiba umbla cu grila aia,numai daca se sprijina unu' de ea si s-a rupt,de impactul cu vreo vrabie nici nu se pune problema.
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google