Ce Trebuie Sa Fac Ca Sa Mi Se Aprinda Becu La Motorina?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Trebuie Sa Fac Ca Sa Mi Se Aprinda Becu La Motorina?

    dupa cum spune si titlu` threadului..vreau sa aflu, ce trebuie sa fac ca sa mi se aprinda becu la motorina...chiar dak am plinu(sau cateva liniute) la motorina

  • #2
    cand pui contactu nu se aprinde?sau mergi pana nu mai ai liniute la motorina si se aprinde garantat!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • #3
      se aprinde..park..dar vreau sa ramana aprins..
      k sa mai pot lua si eu niste bonusuri de la serv...daca ma duc cu becu aprins...pot sa iau niste bani..altfel nu..

      Comment


      • #4
        mda......nu stiu daca te pot ajuta...sorry!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • #5
          sall !
          la vechile dacii daca puneai papuci de la sonda de la rezervor invers iti ara exact inversu din rezervor adica cand era gol iti arata plin si invers acum chiar nu stiu ce sa spun cu masinile noastre care acum toate datele trec prin calculator ,nu stiu sa nu arzi ceva pe acolo daca faci cum se facea la dacia 1300.

          Comment


          • #6
            Pai pui cate 3-4 litri, sau nu stiu...iti calculezi sa ajungi mereu cu becul aprins la firma.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #7
              Nici eu nu stiu.Poate stie careva smecherii d-astea de pe aici .
              sigpic

              Comment


              • #8
                Altii au robleme ca nu le indica nivelu de carburant cum trebuie, tu vrei sa furi.
                Bravo mai baiete ))))
                Baga niste fire p-acolo si poate reusesti sa faci vreun scurt, sa-ti treaca pofta de furaciuni.

                Comment


                • #9
                  Pai dute cu rezervorul gol
                  tot aia e

                  Comment


                  • #10
                    omu are nevoie de ajutorul vostru si il luati la mistouri..pe bune nu e frumos!
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • #11
                      Aici nu mai e vorba de "ajutor" cat despre o frauda (asta e adevarul)...
                      Nu suntem pe acest forum sa ne vindem masini care au in realitate 150000km si sa le dam ca de 50000, nici sa obtinem alte avantaje pe seama altor persoane, fie ele juridice ori fizice...

                      Nu mi se pare deloc in regula un asemenea topic. Propun inchiderea lui.
                      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                      Comment


                      • #12
                        Hai ca eu am venit mai devreme cu o solutie nu stiu sigur daca merge dar daca totusi vrei sa ajungi cu rezervorul gol la firma de ce nu il golesti undeva?Eu stiu prieteni care vor sa ia motorina la pret mai mic sau sa o depozitezi tu direct in bidoane de la peco ,eu stiu ce gandesti tu si ce socoteli ai tu !

                        Comment


                        • #13
                          sincer, nu inteleg de fapt ce vrei sa faci. spui ca vrei sa arate ca e gol, ca sa iei niste bani. deci inseamna ca nu trebuie sa duci la decont bonul de la benzinarie. atunci daca de ex de la firma iti da 100 lei pentru benzina, tu sa bagi de 80...e acelasi lucru ca ceea ce vrei tu sa faci.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #14
                            eu ma retrag ca respectivu sa culcat ca maine are treaba sa traga motorina cu furtunu ,mmrrr noi ne dam cu parera si el pace si doarme ,eu daca as deschide un subiect macar as avea bunu simt sa le multumesc tuturor pt. ajutor si ca ma retrag din anumite motive dar respectivu ....???!!!

                            Comment


                            • #15
                              Ce avem noi aiiici???...nenea, intelegeam daca puneai o intrebare pentru cultura ta dar nu trebuia sa explici si motivul. Se inchide fara drept de apel.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google