Am O Problema !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am O Problema !

    Salut baieti nu prea le am cu forumul nu prea stiu unde sa postez am si eu o intrebare si v-as ruga sa raspunda doar cine stie: Am luat in masina vreo 4 tovarashi dupa care unu mai cretin mi sa impins in usa acum nu mai pot deschide usa dinauntru doar de pe dinafara spate dreapta ce pot face sau de acea maneta dar nu se aude nimic si nu face nimic o fii vreun arc ceva daca este cat mar costa asta la dacia ?

    Cu forumul am inteles ca nu prea le ai dar cu scrierea IRC esti meserias.
    Last edited by valeriuciprian; 24 January 2009, 09:36.

  • #2
    probabil, ti-a miscat siguranta pentru copii. deschizi usa cu probleme, si vezi ca pe la nivelul yalei, dar pe interiorul masini ai o manetuta mica, ce merge in stanga si dreapta. o comuti in partea cealalta in care este ea si ai rezolvat problema ;)

    Comment


    • #3
      Citeste cartea masinii.Explica tot acolo.Este de mare ajutor carticica aia.
      sigpic

      Comment


      • #4
        @dj 21 rac : sigur aia s-a intamplat , altceva nu are ce sa fie
        sigpicSa traiasca urile , si

        Comment


        • #5
          Siguranta de la usa 100%....Acum imi amintesc si eu o faza cu cineva care vroia sa mearga la reprezentanta ca nu i se deschide usa numai pe dinafara )) si acuam rad de el cand il intalnesc )).

          Cu carticica aia care explica multe.... pentru uni e greu sa citeasca.Nu au citit cand si-au luat permisu si or citi "carticica"??

          Comment


          • #6
            Raspunsul la problema a fost dat, de altfel se afla si in manual, asa ca se inchide.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google